31. decembra 2015

P. A. Parenteau (vpravo) strieľa víťazný gól zápasu medzi Torontom a Pittsburgom v samostatnom nájazde poza chrbát brankára Matta Murrayho v stredu 30. decembre 2015 v Pittsburgu. Foto: TASR/AP
New York 31. decembra (TASR) - Hokejisti Toronta v zostave so slovenským obrancom Martinom Marinčinom zvíťazili v noci na štvrtok v zámorskej NHL na ľade Pittsburghu 3:2 po nájazdovom rozstrele. Washington si vďaka štvorgólovému uragánu v tretej tretine poradil s Buffalom 5:2, ruský kanonier Alexander Ovečkin zaznamenal dva presné zásahy. V zápase medzi San Jose a Philadelphiou bol v 50. minúte stav 2:2.