22. februára 2015

Strelec ...

tottenham Dvadsaťjedenročný útočník 'kohútov' vyrovnal na 2:2 v nadstavenom čase, keď mal k dispozícii pokutový kop. Ten síce nepremenil, ale následnú odrazenú loptu už dokázal dopraviť do siete.LONDÝN 22. februára (WEBNOVINY) - Strelec Harry Kane zachránil bod pre Tottenham v nedeľňajšom úvodnom dueli 26. kola anglickej futbalovej Premier League doma proti West Hamu United.

Dvadsaťjedenročný útočník vyrovnal na 2:2 v nadstavenom čase druhého polčasu, keď mal k dispozícii pokutový kop. Ten síce nepremenil, ale následnú odrazenú loptu "upratal" za chrbát brankára hostí Adriána.

Domácim poriadne tieklo do topánok, desať minút pred koncom ešte prehrávali 0:2. West Ham nevyužil šancu na prerušenie trojzápasovej šnúry bez víťazstva, dosiahol tretiu remízu po sebe.

Výsledok úvodného nedeľňajšieho stretnutia 26. kola najvyššej anglickej futbalovej súťaže Premier League:

Tottenham Hotspur - West Ham United 2:2 (0:1)
Góly: 81. Rose, 90.+ Kane - 22. Kouyaté, 62. D. Sakho