26. septembra 2013

Víťazný gól Ronalda zabezpečil výhru Madridu nad Elche 2:1

Futbalisti Realu Madrid zvíťazili v stredajšom zápase 6. kola španielskej Primera division nad Elche na jeho ihrisku 2:1. Stalo sa tak až po dramatickej koncovke, v ktorej sa ...

Madrid 26. septembra (TASR) - Futbalisti Realu Madrid zvíťazili v stredajšom zápase 6. kola španielskej Primera division nad Elche na jeho ihrisku 2:1. Stalo sa tak až po dramatickej koncovke, v ktorej sa domácim už v nadstavenom čase (90.+1) podarilo odpovedať vyrovnaním na vedúci gól Ronalda z 51. minúty.

O päť minút neskôr ale o troch bodoch pre Madrid rozhodol opäť Ronaldo, keď premenil pokutový kop. Real je tak v tabuľke so 16 bodmi s dvojbodovým odstupom tretí za FC Barcelona a svojím mestským konkurentom Atleticom.