17. januára 2026

17.1.2026 (SITA.sk) - Na Záhorí zastavili železničnú premávku, v koľajisku sa nachádza auto. Informoval o tom hovorca
Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff. Ako spresnil, krátko pred 10:00 policajti prijali informáciu o osobnom motorovom vozidle, ktoré je odstavené v koľajisku v Lozorne.
V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom
kliknite sem
Na mieste zistili, že na konci Staničnej ulice v Lozorne sa v koľajisku nachádza vozidlo Volkswagen Golf, pravdepodobne havarované. Vo vozidle ani v jeho blízkosti sa pritom nenachádzali žiadne osoby.
„Železničná premávka v tomto úseku je aktuálne zastavená, vyšetrovaním ďalších okolností tejto udalosti sa zaoberajú policajti Odboru železničnej polície v Bratislave," informoval hovorca.
Zdroj: SITA.sk - Vlaky na Záhorí stoja, železničnú premávku na Záhorí zastavilo auto v koľajisku – FOTO © SITA Všetky práva vyhradené.