Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

06. januára 2012

Vodič neodhadol svoje schopnosti, zahynuli traja ľudiaTraja ľudia zahynuli pri vážnej dopravnej nehode na ceste I/50 pri odbočke na obec Zádiel, okres Košice - okolie. Ako dnes ráno informoval hovorca košickej krajskej polície Alexander ...Zdieľať
havaria KOŠICE 6. januára (WEBNOVINY) – Traja ľudia zahynuli pri vážnej dopravnej nehode na ceste I/50 pri odbočke na obec Zádiel, okres Košice - okolie.


Ako dnes ráno informoval hovorca košickej krajskej polície Alexander Szabó, 60-ročný vodič osobného motorového vozidla Peugeot 206 z Košíc premával po ceste v smere jazdy od obce Dvorníky na obec Turňa nad Bodvou, v katastri obce Dvorníky.

V klesaní priameho úseku cesty neprispôsobil rýchlosť jazdy svojim schopnostiam, vlastnostiam vozidla, poveternostným podmienkam a iným okolnostiam a na zľadovatenom povrchu vozovky vozidlo dostalo šmyk a prešlo do protismeru. V tom čase oproti išlo osobné motorové vozidlo VW GOLF, ktoré viedol 19-ročný vodič z okresu Revúca.

Do Golfu narazil Puegeot prednou pravou časťou svojho vozidla. Po zrážke bolo vozidlo Peugeot 206 odhodené vpravo do protismernej časti vozovky v smere jazdy a vozidlo Golf odhodilo do stredu vozovky v smere jazdy.

Pri dopravnej nehode utrpeli vodič auta Peugeot 206, jeho 30-ročný spolujazdec z okresu Michalovce a 28-ročný spolujazdec z okresu Košice - okolie, zranenia nezlučiteľné so životom, ktorým na mieste podľahli.
Vodič auta VW GOLF a jeho 25-ročný spolujazdec z okresu Revúca, utrpeli zranenia s dobou liečenia predbežne 21 dní.

Na vozidle Peugeot 206 vznikla škoda 4 000  a na vozidle VW Golf škoda 3 000 . Požitie alkoholických nápojov u vodiča nebolo zistené a u nebohého vodiča bude odobratá krv na vyšetrenie.
Vyšetrovateľ začal trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ropa vo štvrtok zlacnela, naopak zlato zdraželo
<< predchádzajúci článok
Akciové trhy v Európe, USA a Japonsku klesali

Vodič neodhadol svoje schopnosti, zahynuli traja ľudia - diskusné fórum čitateľov