Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

28. novembra 2022

Vodič pri cúvaní zrazil chodkyňu, neprežila (foto)Polícia začala trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia v súvislosti s dopravnou nehodou, pri ktorej prišla v pondelok okolo 10:30 na Magnezitárskej ulici v Košiciach o život chodkyňa. Ako ...Zdieľať
tragicka nehoda chodkyna kosice 676x451 28.11.2022 (Webnoviny.sk) - Polícia začala trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia v súvislosti s dopravnou nehodou, pri ktorej prišla v pondelok okolo 10:30 na Magnezitárskej ulici v Košiciach o život chodkyňa.


Ako informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva PZ v Košiciach Jana Mésarová, podľa doterajších zistení 48-ročný vodič z Košíc pri cúvaní s dodávkovým vozidlom zn. Mitsubishi Fuso po účelovej príjazdovej ceste smerujúcej k firmám na Magnezitárskej ulici narazil do chodkyne, ktorá kráčala po komunikácii. Žiaľ, zranenia, ktoré 63-ročná žena z Košíc pri zrážke utrpela, boli nezlučiteľné so životom.

Vodiča na mieste podrobili dychovej skúške s negatívnym výsledkom a na zistenie prítomnosti omamných a psychotropných látok v jeho organizme mu bol odobratý biologický materiál. Vodičovi bol mieste zadržaný vodičský preukaz a ďalšia jazda zakázaná. Policajti udalosť na mieste dôkladne zadokumentovali aj za účasti znalca z odboru cestná doprava. Bližšie okolnosti, za akých k tejto tragickej dopravnej nehode došlo a čo bolo jej presnou príčinou, bude predmetom ďalšieho vyšetrovania.


Zdroj: Webnoviny.sk - Vodič pri cúvaní zrazil chodkyňu, neprežila (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Tokajev sa stretol s Putinom, jeho návšteva v Moskve má istú politickú symboliku
<< predchádzajúci článok
Karas oponuje Lipšicovi a tvrdí, že súčasťou diskusie o reforme Trestného zákona je aj Úrad špeciálnej prokuratúry