Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova    Voľby 2012

10. marca 2012

Voľby 2012: Pre Mikuláša Dzurindu sa skončila najťažšia kampaň v životeV sprievode svojej rodiny dnes líder SDKÚ-DS Mikuláš Dzurinda v bratislavskom Starom Meste uplatnil svoje voličské právo. "Taký veľký otáznik som dávno necítil, ako keď som sa ...Zdieľať
mikulas dzurinda prisiel volit s rod BRATISLAVA 10. marca (WEBNOVINY) – V sprievode svojej rodiny dnes líder SDKÚ-DS Mikuláš Dzurinda v bratislavskom Starom Meste uplatnil svoje voličské právo.


"Taký veľký otáznik som dávno necítil, ako keď som sa ráno zobudil, potešilo ma slniečko, ale všetko ostatné je v rukách voliča," povedal Dzurinda novinárom.

"Pre mňa vždy bolo dôležité v takýchto chvíľach, aby som si odpovedal, či som urobil všetko, čo som urobiť mal a azda aj vládal," dodal.

Šéf SDKÚ je však presvedčený, že urobil všetko, čo bolo v jeho silách. Napriek tomu tohtoročnú predvolebnú kampaň považuje za najťažšiu vo svojom živote.

Dzurinda chce dnes obedovať s rodinou, popoludní si pôjde zabehať. Voličom odporúča voliť, pretože "dnešok rozhodne o tom, ako sa bude Slovensko štyri roky vyvíjať."

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Storočná volička z Nitry sleduje správy aj bulvár
<< predchádzajúci článok
Voľby 2012: Richard Sulík krúžkoval seba a ženy

Voľby 2012: Pre Mikuláša Dzurindu sa skončila najťažšia kampaň v živote - diskusné fórum čitateľov

K11.3. 0:16:50