Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

22. januára 2021

Volkswagen začal s ďalším testovaním zamestnancov, odberné miesta môžu využiť aj externé firmyVolkswagen Slovakia opätovne plošne testuje svojich zamestnancov. Ako pre agentúru SITA uviedla hovorkyňa automobilkyZdieľať
virus_outbreak_france_10621 711efcd7938b40cab003764ae26c77d0 676x451 22.1.2021 (Webnoviny.sk) - Volkswagen Slovakia opätovne plošne testuje svojich zamestnancov. Ako pre agentúru SITA uviedla hovorkyňa automobilky Lucia Kovarovič Makayová, v poradí štvrté antigénové testovanie sa uskutoční v bratislavskom závode v piatok 22. januára na všetkých troch zmenách. "Spoločnosť k nemu opakovane pristupuje z vlastnej iniciatívy a vo vlastnej réžii," dodala.


Zamestnanci majú možnosť nechať sa dobrovoľne otestovať počas pracovnej doby na jednom z jedenástich odberných miest, v rámci ktorých bude v nasadení 14 odberných tímov. Pripravené kapacity môžu využiť tak pracovníci Volkswagen Slovakia, ako aj zamestnanci externých firiem pôsobiacich v areáli bratislavského závodu.


Volkswagen Slovakia je pilierom slovenského exportu, jedným z najväčších súkromných zamestnávateľov v krajine a spolu so svojimi zamestnancami aj najväčším prispievateľom do verejných rozpočtov. Okrem vozidiel produkuje prevodovky, komponenty pre prevodovky a podvozky, ako aj zariadenia používané pri výrobe vozidiel.


Zdroj: Webnoviny.sk - Volkswagen začal s ďalším testovaním zamestnancov, odberné miesta môžu využiť aj externé firmy © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Premiér Igor Matovič ocenil počas videokonferencie lídrov EÚ doterajšie úsilie Európskej komisie pri manažovaní vakcín v EÚ.
<< predchádzajúci článok
Lekári žiadajú usmernenie pri vydávaní potvrdení o prekonaní COVID-19

Volkswagen začal s ďalším testovaním zamestnancov, odberné miesta môžu využiť aj externé firmy - diskusné fórum čitateľov