Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

24. januára 2022

Východ a stred Slovenska v noci čakajú extrémne nízke teploty, mali by klesnúť pod -20 stupňov CelziaSlovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) vydal výstrahu druhého stupňa pred nízkymi teplotami pre viaceré okresy na východe a strede Slovenska. Ako informoval na svojom webe, výstraha platí od 22:00 do 7:00 ...Zdieľať
teplomer 676x451 24.1.2022 (Webnoviny.sk) - Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) vydal výstrahu druhého stupňa pred nízkymi teplotami pre viaceré okresy na východe a strede Slovenska. Ako informoval na svojom webe, výstraha platí od 22:00 do 7:00 nasledujúceho dňa.


Ide o takmer všetky okresy Prešovského kraja, Sobrance, Liptovský Mikuláš, Brezno, Spišská Nová Ves, Gelnica a Rožňava. Meteorológovia očakávajú v niektorých okresoch pokles teploty na -20 až -23 °C.

Výstraha prvého stupňa pred nízkymi teplotami platí pre Žilinský kraj, pre viaceré okresy v Banskobystrickom a Košickom kraji, pre Prešov, Vranov nad Topľou, Považskú Bystricu a Prievidzu. SHMÚ miestami očakáva dosiahnutie minimálnej teploty vzduchu -15 až -16 °C. Výstraha platí od 22:00 do 7:00 nasledujúceho dňa.Zdroj: Webnoviny.sk - Východ a stred Slovenska v noci čakajú extrémne nízke teploty, mali by klesnúť pod -20 stupňov Celzia © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Vandalom na cintoríne v Hermanovciach bol iba 14-ročný chlapec s ešte mladšou kamarátkou, už čelí obvineniu
<< predchádzajúci článok
Grécko zažíva extrémne počasie, v Aténach aj na ostrovoch v Egejskom mori nasnežilo (video)