01. septembra 2019

Výhru Liverpoolu na pôde Burnley zatienil hnev Maneho na Salaha

Mohamed Salah, archívna snímka.

Mohamed Salah, archívna snímka. Foto: TASR/AP
Burnley 1. septembra (TASR) - FC Liverpool je po úvodných štyroch kolách Premier League jediným mužstvom, ktoré v doterajšom priebehu najvyššej anglickej súťaže nestratilo bod. "The Reds" potvrdili formu sobotňajšou výhrou na pôde Burnley 3:0.

Zápas okrem víťazstva poznačil aj hnev Sadia Maneho na Mohameda Salaha. Jürgen Klopp musel Maneho v 85. minúte duelu vystriedať po tom, ako senegalský útočník nezniesol "sebeckosť" Salaha pri zakončení o pár momentov skôr. "Bola to situácia, z ktorej Sadio naozaj nemal radosť. Bol prekvapený zo Salahovho riešenia situácie a nevedel svoje emócie udržať na uzde. Je to úplne v poriadku. Môžem vás však ubezpečiť, že si to vyriešime v šatni a všetko bude v poriadku," dodal po zápase Klopp.

Po úvodnom vlastnom góle Chrisa Wooda sa práve Mane ešte v prvom polčase postaral o druhý presný zásah súboja. Konečné skóre stanovil desať minút pred koncom duelu Roberto Firmino. Zverenci Kloppa sa v 5. kole predstavia v sobotu 14. septembra doma proti Newcastlu United, v bránke ktorého by nemal chýbať Martin Dúbravka. Burnley nastúpi na pôde Brightonu.

Vodný slalom: Halčin postúpil do finále K1