Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

11. októbra 2018

VYŇUCHAL JU: Na Orave našli nezvestnú ženu, plánovala samovražduDo pátrania po nezvestnej žene bol povolaný aj psovod so služobným psom Metro (na snímke).Zdieľať
Do pátrania po nezvestnej žene bol povolaný aj psovod so služobným psom Metro (na snímke). Foto: Polícia SR
Bratislava/Dolný Kubín 11. októbra (TASR) – Policajný psovod so služobným psom vypátral na Orave nezvestnú ženu, u ktorej hrozilo, že spácha samovraždu. Policajti ženu preniesli z neprístupného terénu a odovzdali do starostlivosti záchranárom. TASR o tom informovala žilinská krajská policajná hovorkyňa Jana Balogová.


Polícia v Dolnom Kubíne podľa jej slov prijala v piatok 5. októbra oznámenie o nezvestnosti 40-ročnej ženy. "Žena vo večerných hodinách odišla z miesta bydliska smerom k horskému priechodu Príslop. Podľa získaných informácií hrozilo, že si chce siahnuť na život. Do pátrania po nezvestnej žene bol povolaný aj psovod so služobným psom Metro. V hustom krovinatom poraste pes vyštekal nezvestnú ženu, ktorá ležala na zemi a nejavila známky života," uviedla Balogová.Žena bola v bezvedomí, psovod jej skontroloval životné funkcie, uložil do stabilizovanej polohy. Nebola schopná komunikácie, plytko dýchala, preto psovod požiadal o rýchle privolanie rýchlej zdravotnej pomoci. "Do príchodu záchranárov policajné hliadky ženu preniesli z neprístupného terénu. Následne si ju prevzali do starostlivosti záchranári," uzavrela hovorkyňa.


Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V siedmich zónach Trnavy bude ochrana zelene bez pesticídov
<< predchádzajúci článok
Envirorezort neposudzoval zámer ochranných pásiem v Šamoríne

VYŇUCHAL JU: Na Orave našli nezvestnú ženu, plánovala samovraždu - diskusné fórum čitateľov