Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Pre ženy

10. apríla 2013

Vytvorte si vlastný ideál krásyIdeál krásy je dnes stanovený médiami. Aj keď pre každého je krásne niečo iné, takmer všetci sa akoby naháňame za tým umelým.Zdieľať
Je to úplne prirodzené. V snahe zapáčiť sa iným držíme diéty a potíme krv vo fitnescentrách. Ak chceme niekoho zaujať, aj keď ho vôbec nepoznáme prikláňame sa k domnienke, že sa mu určite páčia štíhle blondíny, alebo v opačnom prípade, že jej sa musia páčiť vypracované telá športovcov. Či je to skutočne pravda sa dozvieme len ak dotyčného či dotyčnú bližšie spoznáme alebo aj pri prvom odmietnutí. Nemôžete vyhovieť všetkým a preto sa majte radi taký aký ste.
Pre našu psychickú pohodu by sme sa nemali hnať za niečim čo nie je reálne. Veď ak majú všetci vo Vašej rodine zopár kíl naviac a aj Vy sa trápite so silnejšími bokmi ani pri niekoľko mesačnej hladovke sa jednoducho nemáte šancu dostať do nohavíc veľkosti 34. Stavba kostí jednoducho nepustí.

Ak predsa len chcete so svojím telom niečo robiť skúste v prvom rade šport. Vyčistí Vám hlavu, dodá energiu a ešte aj schudnete a spevníte si telo.
Najmä pre mužov, ktorí túžia po svalnatej postave majú na dosah hneď niekoľko pomocníkov. Rôzne doplnky výživy Vám pomôžu premeniť tuk na svalovú hmotu, s ktorou môžete potom pracovať presne podľa Vašich predstáv. Avšak bez pohybu to nepôjde. Pravidelné cvičenie je nevyhnutnosťou ak túžite po vyrysovanej postave, na ktorej hrá každý sval.

Ide predsa leto a to sa bez sporého oblečenia a plaviek nezaobíde. Pripútajte na seba pozornosť okolia a užívajte si obdivné poznámky.
Možno pri pobyte pri vode nájdete aj spriaznenú dušu, s ktorou si užijete nielen veľa zábavy počas leta ale spríjemní aj chladné zimné večery, počas ktorých Vás zohreje aj len pohľad na krásne telo v erotickom spodnom prádle. Ak sa však ešte dobre nepoznáte, radšej dopredu zistite pohľad toho druhého na takéto oživenie vzťahu. Nie každý je naklonený takejto pikantnej zábave.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Slovenské filmy sa tento mesiac predstavia svetu
<< predchádzajúci článok
Žena tvorí šperky z materského mlieka

Vytvorte si vlastný ideál krásy - diskusné fórum čitateľov