Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Reality show    VyVolení

11. mája 2006

Vyvolení 2: Do Duelu ide s Erikom SzabiNiekoľkonásobný duelant reality šou Vyvolení Erik Hilár Lakatošovie si za najbližšieho súpera, s ktorým sa stretne v sobotu v štúdiu, vybral Szilvása Szabolcsa alias Szabiho.Zdieľať
       Erikove rozhodnutie však spočiatku nebolo až také jednoznačné a Výzva bola azda najväčším divadlom, aké kto počas tohto rituálu predviedol. Erik totiž po dlhom predslove a kritike väčšiny spoluhráčov položil šatku na stôl a povedal Barbi, Danovi a Szabimu, nech si ju zoberie ten, kto sa z nich troch cíti na Duel. Bleskovo po nej siahol Dano, ktorý si ju aj sám uviazal.
      Moderátor Sajfa však vzápätí hráčov upozornil, že prišlo k porušeniu pravidiel a Erik musí o súperovi rozhodnúť sám. Spomínaná trojica teda naraz natiahla pred hlavnú postavu večera ruky a čakala. A vyzývateľ sa napokon definitívne rozhodol nie pre Dana, ale pre Szabiho.
      Rodák z Tekovských Lužian si už teraz môže chystať stratégiu na Protiúder, v ktorom bude vyberať tretieho súpera do Duelu. A jeho úvahy sa budú uberať jasným smerom. "Budem si vyberať tak, aby som sa vrátil. Niekoho, kto je podľa mňa slabší súper. Aj keď tu nikto nevie, kto je najslabší," poznamenal neskôr Szabi a bol aj konkrétnejší. Za slabšieho súpera považuje, aspoň zatiaľ, Barbi, Naďovú alebo Dana.

(TASR)


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Lipa spieval, prišiel aj Lasica
<< predchádzajúci článok
Ku koncu apríla sa v SR zaregistrovalo 23 245 áut do 3,5 tony