Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Reality show    VyVolení

31. mája 2006

Vyvolení: Druhý vyvolený bude môcť bývať skôr ako LindaBudúci slovenský milionár či milionárka z reality šou Vyvolení bude známy o pár dní.Zdieľať
       Už teraz je ale jasné, že v svojom novom byte, ktorý je súčasťou výhry, bude môcť bývať skôr ako víťazka prvej série Linda Drevenková. V jej "realitnej výhre" na Kolibe zatiaľ ešte nie sú ani podlahové krytiny. Druhý vyvolený by už ale niekoľko dní po veľkom finále, ktoré sa uskutoční 3. júna, mal prísť rovno do zariadeného "hniezdočka" s dvoma balkónmi a garážou. A hoci je okolie panelového domu v Dúbravke ešte v štádiu stavebných úprav, trojizbový byt z nadštandardných materiálov už má svoju jasnú interiérovú architektúru. Tá sa bude zhruba podobať tej, ktorá je známa z televíznej reklamy. V cene päťmiliónového bytu s rozlohou viac ako 83 metrov štvorcových je už zarátaná napríklad kuchynská zostava so spotrebičmi za 393 tisíc, sedacia súprava za 91 tisíc, posteľ za 50 tisíc či domáce kino za 92 tisíc korún a ďalšie desaťtisícové zariadenia.
      Hoci sa stavebné práce kvôli dlhšej zime trochu predĺžili, druhý slovenský "vyvolený" by sa mal do luxusného príbytku nasťahovať ešte v júni.

(TASR)


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Jolie a Pitt chcú pomôcť namíbijským deťom
<< predchádzajúci článok
Vyvolení 2: Posledným "vypalcovaným" je Jaro

Vyvolení: Druhý vyvolený bude môcť bývať skôr ako Linda - diskusné fórum čitateľov

Byt31.5. 20:40:00