Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Reality show    VyVolení

09. mája 2006

Vyvolení: Erik si na futbale zaspieval pesničku a potom si poň prišla políciaDavové šialenstvo dnes na futbalovom štadióne Dusla Šaľa rozpútala prítomnosť finalistov i exfinalistov reality šou Vyvolení, ako aj moderátorov TV JOJ.Zdieľať
       Známe televízne tváre sa už počas autogramiády, ktorá predchádzala benefičnému futbalovému zápasu, ocitli doslova v obkľúčení fanúšikov. Tí si potom prišli pozrieť aj samotný futbal, ktorý sa však po niekoľkých minútach zmenil skôr na veselú exhibíciu. V podaní moderátorov TV JOJ sa totiž hral na niekoľko zvláštnych spôsobov, počas oddychových časov im napríklad kávičku a keksíky priamo na ihrisko nosili mladé slečny a nakoniec sa dobre vybúrili na zabávačovi Jožovi Pročkovi, ktorý zostal v strede ihriska celkom nahý.

      Finalisti z vily pre VyVolených mohli okrem iného oceniť aj fakt, že sa po dlhšom čase aspoň na chvíľu zbavili mikroportov. Hoci si podaktorí išli po pomerne dlhšom čase telesnej pohodičky doslova "dušu vypľuť", nakoniec ich mužstvo skončilo ako prvé. "Ľudia sem priniesli veľa pozitívnej energie, za čo im ďakujeme. Naozaj nás to prekvapilo," zhodli sa po zápase vyvolení hráči, z ktorých dal najviac gólov momentálne šatkou imunity chránený Čičo. Po jednom góle však prispela Magdalénka a zo symbolickej jedenástky aj Barbi so zlomenou rukou. Vyvolený finalista Erik predviedol skôr rekreačný futbal a vraj vôbec po prvý raz. A hoci si mohol naplno užiť niekoľkotisícové publikum, pred ktorým spieval pesničku Iná žena, do smiechu mu už asi nebolo, keď si po neho priamo do šatne prišla polícia a auto s kukláčmi. Medzi prítomným davom to síce vyvolalo rôzne špekulácie, na štadióne sa ale pohyboval zabávač Jožo Pročko, takže sa dá predpokladať, že tento husársky kúsok skončí priamo v jeho relácii.
      Benefičný futbalový zápas bol vyvrcholením charitatívneho týždňa TV JOJ Zachráňme srdce, ktorého výťažok poputuje na zakúpenie špeciálneho prístroja za 1,5 milióna korún. Počas necelého týždňa sa zatiaľ podarilo vyzbierať vyše milióna korún a len v rámci futbalového zápasu viac ako 100 tisíc. Charitatívna akcia oficiálne skončí v utorok večer.

(TASR)


   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Vyvolení: Erik ide opäť do Duelu (9. 5. 2006)nasledujúci článok >>
Vyvolení: Erik ide opäť do Duelu
<< predchádzajúci článok
Ceny benzínov vzrástli zhruba o 60 halierov