Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Reality show    VyVolení

05. mája 2006

Vyvolení: Jaro dal šatku silnému súperovi, v Dueli sa pobije s VladomVo vile pre Vyvolených sa opäť rozdávala zelená šatka. Zo stredajšej Výzvy si ju od Jara prevzal Vlado.Zdieľať
       "Do Duelu si beriem silného súpera. Vo vile je obľúbený a väčšina ho uznáva. A aj ja mám s ním dobrý vzťah, ale som hráč a chcem sa s ním pobiť," povedal pri verdikte Jaro. A Vlado ho prijal so slovami: "Čakal som to". Podľa neho si ho Jaro vybral aj preto, že ešte v Dueli nebol. "A naschvál si nevzal dievča, aby to nevyzeralo blbo. Keď chlap vyzve chlapa, vyznie to asi lepšie pre divákov," povedal Vlado v Hovorni a na otázku či si verí, odpovedal stroho:"Chcel by som si veriť a vrátiť sa."
      Vraj vôbec nevie, koho si v Protiúdere zvolí za ďalšieho duelanta. "Keďže som v takejto situácii po prvýkrát, neviem, či si budem vyberať podľa toho, s kým som mal konflikty, alebo podľa sily súpera," pokračoval Vlado s tým, že cieľ je už v podstate blízko, a preto treba nad protihráčom citlivo uvažovať. Okamžite však vylúčil, že by si do Duelu vzal svoju partnerku Barbi. "Nie, bolo by to zbabelé a nemalo by to zmysel. Táto možnosť neexistuje na 1000 percent," uzavrel Bratislavčan, ktorý si po viac ako 100 dňoch bude mať možnosť overiť divácke sympatie či nesympatie v Dueli.

(TASR)


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Vyvolení 2: Najbližší Duel bude čisto mužskou záležitosťou
<< predchádzajúci článok
Za predstavenie v novostavbe SND dostane pokutu