Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

30. marca 2006

Za nevestu pre milionára sa prihlásila aj 74-ročná ženaDo pripravovanej romantickej šou Nevesta pre milionára sa prihlásila aj žena vo veku 74 rokov. Do užšieho výberu však nepostúpila. Na dnešný kasting prišli dievčatá od 18 do vyše 40 rokov, pričom ...Zdieľať

BRATISLAVA 30. marca (WN/SITA) - Do pripravovanej romantickej šou Nevesta pre milionára sa prihlásila aj žena vo veku 74 rokov. Do užšieho výberu však nepostúpila. Na dnešný kasting prišli dievčatá od 18 do vyše 40 rokov, pričom potenciálne nevesty sa môžu prihlásiť ešte dnes do 17:00. V priebehu asi desiatich dní bude známa 25-ka finalistiek, ktoré dostanú šancu priamo zabojovať o zatiaľ utajeného milionára. Kontinuálne so Slovenskom prebieha kasting na nevestu aj v Čechách. Keďže bol záujem o milionára aj zo strany českých dievčat, niekoľko z nich postúpi medzi finalistky. S bohatým nápadníkom sa dievčatá stretnú už v prvej epizóde. Muž, o ktorého budú dievčatá bojovať, má byť ozajstný milionár. "Hľadá skutočnú lásku a povedal si, že prečo to nevyskúšať aj touto formou," uviedla dramaturgička programu Gabriela Drobová pre agentúru SITA. "Vo svete sa to už podarilo niekoľkokrát. Negarantujeme, že sa to naozaj podarí, no prečo to nevyskúšať," dodala.

V prvej časti romantickej šou odíde až desať dievčat. Podľa Drobovej bude táto časť o dojme, ktorý spravia dievčatá na milionára. V druhom kole by sa s bohatým ženíchom malo rozlúčiť päť dievčat. V ďalších častiach to bude len jedna alebo dve finalistky, ktoré súťaž opustia.

Záujemkyne o bohatého ženícha by si s ním chceli v prvom rade rozumieť a vraj im nejde až tak o peniaze. Zuzana, 26-ročná majiteľka kozmetického salónu, skúšala hľadať lásku už aj v markízackej zoznamovacej kancelárii Srdcové záležitosti. Pre túto romantickú šou sa rozhodla z podobných dôvodov. "Myslím si, že v mojom meste nie je toľko príležitostí na zoznámenie sa. Beriem to ako šancu," povedala pre agentúru SITA. Zároveň dodala, že je sebestačná a neprihlásila sa kvôli peniazom. Podľa 20-ročnej študentky Lucie sa žena nemôže vydať za niekoho len pre peniaze. Ak by jej nesedel povahovo, za muža by ho nechcela. Požiadavka 47-ročnej Hany zasa znie, že potenciálny ženích nesmie byť veľmi mladý.

FOTO:SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V Sotheby's sa bude dražiť prvá zbierka Shakespearových hier
<< predchádzajúci článok
Sideria a Dôvera sa dohodli na zmluvách s nemocnicami

Za nevestu pre milionára sa prihlásila aj 74-ročná žena - diskusné fórum čitateľov