Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

11. mája 2011

Zadržali policajta, ktorý nakupoval a užíval drogyInšpekcia Ministerstva vnútra SR zadržala v utorok v Rožňave policajta a tri civilné osoby pri manipulácii s marihuanou v motorovom vozidle. Policajt spolu s ďalšími zadržanými pravdepodobne ...Zdieľať
mestski policajti Foto: BRATISLAVA 11. mája (WEBNOVINY) - Inšpekcia Ministerstva vnútra SR zadržala v utorok v Rožňave policajta a tri civilné osoby pri manipulácii s marihuanou v motorovom vozidle. Policajt spolu s ďalšími zadržanými pravdepodobne nakupoval a užíval sušinu marihuanu. V súvislosti s prípadom urobila polícia aj štyri domové prehliadky.


Policajta Martina M., služobne zaradeného na Obvodnom oddelení Policajného zboru v Rožňave, Jána B. a Radovana K. dnes obvinia zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi.

Štvrtú osobu, Radoslava K., obvinia z prečinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi.ROŽŇAVA: Pri akcii zadržali 4 osoby, zaistili skladačky aj zbraň

Pri utorkovej akcii zameranej na drogy zadržali policajti v Rožňavskom okrese štyri osoby. Okrem toho zaistili aj množstvo skladačiek s bielym práškom. Ako agentúru SITA informovala košická policajná hovorkyňa Jana Demjanovičová, policajti vykonali prehliadky v troch rodinných domoch, troch bytoch a troch nebytových priestoroch. Prehliadli aj autá a jeden motocykel. Okrem skladačiek zaistili aj zariadenia na prípravu a užívanie drog a jednu nelegálne držanú dlhú strelnú zbraň. Zaistené veci poputovali na expertízu.

Po vykonaní všetkých procesných úkonov budú 36-ročný Arnold a 28-ročný Adrián z Rožňavy a 30-ročný Zoltán a 29-ročná Eva z obce Rudná v okrese Rožňava obvinení z drogovej trestnej činnosti. Spracovaný bude aj návrh na ich vzatie do väzby. Arnolda obvinia aj z nedovoleného ozbrojovania a obchodovania so zbraňami.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Poľská centrálna banka prekvapivo zvýšila úrokové sadzby
<< predchádzajúci článok
Obchodný deficit USA sa v marci prehĺbil na vyše 48 mld. USD

Zadržali policajta, ktorý nakupoval a užíval drogy - diskusné fórum čitateľov