Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

15. augusta 2023

Zástupcovia samospráv sa stretnú s Ódorom, rokovať budú o kompenzácii zvýšených cien energiíZástupcovia samospráv sa v piatok stretnú s predsedom úradníckej vlády Ľudovítom Ódorom. Predmetom stretnutia bude kompenzácia zvýšených cien energií. Ako ďalej informoval ...Zdieľať
odor 676x451 15.8.2023 (SITA.sk) - Zástupcovia samospráv sa v piatok stretnú s predsedom úradníckej vlády Ľudovítom Ódorom. Predmetom stretnutia bude kompenzácia zvýšených cien energií. Ako ďalej informoval predseda Združenia miest a obcí Slovenska (ZMOS) Jozef Božik, na pondelňajšom online rokovaní prerokovalo predsedníctvo ZMOS možné alternatívy, ktoré môžu padnúť zo strany Ódora.


Božik zároveň dostal od členov predsedníctva súhlas na rokovanie s Hospodárskou a sociálnou radou, s ktorou sa stretne v súvislosti s prerokovaním a schválením mesačnej minimálnej mzdy na rok 2024 budúci týždeň v pondelok. Predsedníctvo ZMOSu rokovalo aj o stave podpisu memoránd s politickými stranami a prijalo stanovisko v prípadoch, ak nastala čiastočná alebo úplná zmena k prioritám združenia zo strany politických subjektov.

„Cieľom podpisu memoránd s politickými stranami na nadchádzajúce volebné obdobie je podpora dobrých vzťahov v prospech záujmov a potrieb miest a obcí," informoval Božik.


Zdroj: SITA.sk - Zástupcovia samospráv sa stretnú s Ódorom, rokovať budú o kompenzácii zvýšených cien energií © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ukrajina dostane od USA balík v hodnote 200 miliónov dolárov, zahŕňa aj muníciu pre protivzdušnú obranu
<< predchádzajúci článok
Nórsko daruje Ukrajine systémy protivzdušnej obrany, pomôžu zachrániť ľudské životy