Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

Denník - SprávyPridajte sa
Ste na Facebooku?
Ste na Twitteri?
Pridajte sa.

 Mobilná verzia


 24hod.sk    Z domova

18. mája 2018

Žilinský prokurátor navrhol zobrať Františka S. do väzbyIlustračná snímka.Zdieľať
Ilustračná snímka. Foto: Ilustračné foto
Žilina 18. mája (TASR) – Prokurátor Krajskej prokuratúry Žilina podal v piatok na Okresnom súde Žilina návrh na vzatie do väzby Františka S., ktorý je obvinený pre obzvlášť závažný zločin úverového podvodu v štádiu pokusu a prečin falšovania a pozmeňovania verejnej listiny, úradnej pečate, úradnej uzávery, úradného znaku a úradnej značky. TASR o tom informoval hovorca Krajskej prokuratúry Žilina Milan Cisarik.


"Dôvodom podania návrhu je obava z úteku, iného vyhýbania sa trestnému stíhaniu a obava z pokračovania v trestnej činnosti. Keďže vyšetrovanie sa po vznesení obvinenia nachádza v úvodnej fáze, bližšie informácie k veci poskytovať nebudeme," doplnil hovorca žilinskej krajskej prokuratúry.

Polícia mala zadržať Františka S., ktorý mal byť považovaný za bossa žilinského podsvetia, počas akcie v Martine. "Môžeme potvrdiť, že príslušníci Národnej kriminálnej agentúry Prezídia Policajného zboru dňa 16. mája v Martine vykonali policajnú akciu, pri ktorej zadržali jednu podozrivú osobu," povedal vo štvrtok (17.5.) hovorca Prezídia Policajného zboru Martin Wäldl. Informáciu, že išlo naozaj o Františka S., však nepotvrdil.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Premiér Pellegrini: EÚ musí byť jednotná a držať krok
<< predchádzajúci článok
Grendel:SIS potvrdila prepojenie zločinu na políciu,prokuratúru a súdy

Žilinský prokurátor navrhol zobrať Františka S. do väzby - diskusné fórum čitateľov