![]() |
| Správy | Reality | Video | TV program | TV Tipy | Práca | |
|
Pondelok 3.11.2025
|
Autobazár | Dovolenka | Výsledky | Kúpele | Lacné letenky | Lístky |
|
Meniny má Hubert
|
Ubytovanie | Nákup | Horoskopy | Počasie | Zábava | Kino |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ilustračná snímka Foto: TASR/APČistý zisk poisťovne v roku 2017 vzrástol na 2,11 miliardy eur z 2,08 miliardy eur v roku 2016, vďaka dobrým prevádzkovým výsledkom a nižším stratám z poistných udalostí.
Prevádzkový zisk Generali sa vlani zvýšil o 2,3 % na približne 4,89 miliardy eur, čo je podľa vedenia poisťovne rekordná hodnota. Prispeli k nej divízie životného a investičného poistenia, poistenia majetku aj divízia správy aktív, a tiež zníženie nákladov.
Poisťovňa so sídlom v Terste potvrdila svoje ciele v roku 2018 a navrhla zvýšiť dividendu za minulý rok na 85 centov na akciu z 80 centov na akciu za rok 2016.
Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR
<< predchádzajúci článok
Fico, Danko, Bugár oklamali verejnosť. Protesty v slovenských mestách budú pokračovať (zoznam miest)
Fico, Danko, Bugár oklamali verejnosť. Protesty v slovenských mestách budú pokračovať (zoznam miest)
