Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

12. januára 2018

Značka známych krémov má nového majiteľaNa snímke výrobná linka krému Indulona v priestoroch spoločnosti Saneca Pharma v Hlohovci 5. decembra 2017.Zdieľať
Na snímke výrobná linka krému Indulona v priestoroch spoločnosti Saneca Pharma v Hlohovci 5. decembra 2017. Foto: TASR - Martin Palkovič
Bratislava/Hlohovec 12. januára (TASR) – Značku krémov Indulona prevzala skupina Sarantis, ktorá vyrába kozmetiku a výrobky pre domácnosti. TASR o tom v piatok informovala spoločnosť Saneca Pharmaceuticals.


Skupina odkúpila od firmy 100 % podiel slovenskej spoločnosti Saneca Trade a jej českej pobočky. Hodnota transakcie je 8,5 milióna eur. Jej súčasťou je zachovanie výroby súčasného portfólia produktov vo výrobnom závode v Hlohovci, uviedla predávajúca firma.

Člen predstavenstva Saneca Pharmaceuticals Boris Kostík povedal, že vnímajú Sarantis ako strategického partnera, ktorý nadviaže na 70–ročnú históriu značky a má potenciál na rozšírenie jej záberu nielen z hľadiska geografického, ale aj nových produktov.
Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
M. Ivan: Nájsť 300 príslušníkov do novej väznice nebude jednoduché
<< predchádzajúci článok
V Prahe sa konal videokoncert k 100. výročiu ČSR

Značka známych krémov má nového majiteľa - diskusné fórum čitateľov