Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

03. marca 2024

Zodpovednosť voči Dankovi bude vyvodená, sľubuje Šutaj Eštok a prezradil termín ukončenia vyšetrovania nehodyVyšetrovanie dopravnej nehody podpredsedu parlamentu Andreja Danka (SNS) by mohlo byť ukončené na budúci týždeň. V ...Zdieľať
matus sutaj estok 676x451 3.3.2024 (SITA.sk) - Vyšetrovanie dopravnej nehody podpredsedu parlamentu Andreja Danka (SNS) by mohlo byť ukončené na budúci týždeň. V diskusnej relácii Na telo televízie Markíza to povedal minister vnútra Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD).


„Zodpovednosť aj voči pánovi Dankovi bude vyvodená," uviedol Šutaj Eštok s tým, že ukončenie vyšetrovania udalosti je otázka dní. Minister zároveň potvrdil, že policajti, ktorí mali Dankovu nehodu na starosti, dostali od vedenia takzvanú výčitku.

„Výčitka je najnižší možný trest, aký sa dá urobiť, nezapisuje sa do žiadneho registra," povedal minister. Podľa neho bude v súvislosti s vyšetrovaním nehody zverejnený aj protokol. „My ten protokol nemáme problém zverejniť," doplnil Šutaj Eštok.


Zdroj: SITA.sk - Zodpovednosť voči Dankovi bude vyvodená, sľubuje Šutaj Eštok a prezradil termín ukončenia vyšetrovania nehody © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Počet detí v hmotnej núdzi na Slovensku mierne klesol, číslo je však stále veľmi vysoké
<< predchádzajúci článok
Spotrebiteľov a obchodníkov čakajú veľké zmeny, skončiť by mali manipulácie pri zľavách