Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport    ZOH v Kanade 2010

17. januára 2010

ZOH vo Vancouveri kompletný program 11. až 17. deň



Prinášame kompletný podrobný program XXI. zimných olympijských hier vo Vancouveri (všetky časy sú SEČ, vo Vancouveri je o deväť hodín menej).



Zdieľať
11. deň ZOH: Program na pondelok 22. februára



22. február ČAS FÁZA DEJISKO NAŠI
CURLING 18:00 Muži 10. kolo: Francúzsko - Nórsko, Kanada - USA, Nemecko - Čína, Švajčiarsko - Švédsko Olympijské centrum, Vancouver -
SKOKY NA LYŽIACH 19:00 Súťaž družstiev na mostíku HS-140, 1. kolo Whistler -
BEH NA LYŽIACH 19:45 Tímšprint voľnou technikou - ženy - semifinále Whistler -
SKOKY NA LYŽIACH 19:45 Súťaž družstiev na mostíku HS-140, 2. kolo Whistler -
BEH NA LYŽIACH 20:35 Tímšprint voľnou technikou - muži - semifinále Whistler Malák - Mlynár?
HOKEJ-ŽENY 21:00 Semifinále č. 1 hala Canada Hockey Place, Vancouver -
BEH NA LYŽIACH 22:00 Tímšprint voľnou technikou - ženy - finále Whistler -
BEH NA LYŽIACH 22:25 Tímšprint voľnou technikou - muži - finále Whistler Malák - Mlynár?
HOKEJ-ŽENY 23:00 Zápas o 7. miesto hala UBC Thunderbird Arena, Vancouver -
CURLING 23:00 Ženy 10. kolo: Rusko - Čína, Japonsko - Švajčiarsko, Švédsko - Kanada, Veľká Británia - Dánsko Olympijské centrum, Vancouver -
KRASOKORČUĽOVANIE 01:45 Tance na ľade - voľné tance hala Pacific Coliseum, Vancouver -
HOKEJ-ŽENY 02:00 Semifinále č. 2 hala Canada Hockey Place, Vancouver -
AKROBATICKÉ LYŽOVANIE 03:00 Kvalifikácia akrobatických skokov mužov Cypress Mountain, Vancouver -
HOKEJ-ŽENY 04:00 Zápas o 5. miesto hala UBC Thunderbird Arena, Vancouver -
CURLING 04:00 Muži 11. kolo: Nemecko - Veľká Británia, Francúzsko - Dánsko, Čína - USA Olympijské centrum, Vancouver -

12. deň ZOH: Program na utorok 23. februára

23. február ČAS FÁZA DEJISKO NAŠI
CURLING 18:00 Ženy 11. kolo: Japonsko - Švédsko, Švajčiarsko - Nemecko, USA - Čína, Kanada - Veľká Británia Olympijské centrum, Vancouver -
SEVERSKÁ KOMBINÁCIA 18:00 Súťaž družstiev - skoky z mostíka HS-140, skúšobné kolo Whistler -
SEVERSKÁ KOMBINÁCIA 19:00 Súťaž družstiev - skoky z mostíka HS-140, 1 súťažné kolo Whistler -
AKROBATICKÉ LYŽOVANIE 19:30 Kvalifikácia skikrosu žien Cypress Mountain, Vancouver -
RÝCHLOKORČUĽOVANIE 20:00 Súťaž mužov na 10 000 m Olympijský ovál, Richmond -
BIATLON 20:30 Štafeta žien na 4x6 km Whistler účasť SR
HOKEJ-MUŽI 21:00 1. zápas o postup do štvrťfinále hala Canada Hockey Place, Vancouver -
AKROBATICKÉ LYŽOVANIE 22:00 Osemfinále skikrosu žien Cypress Mountain, Vancouver -
SEVERSKÁ KOMBINÁCIA 22:00 Súťaž družstiev - štafeta na 4x5 km Whistler -
AKROBATICKÉ LYŽOVANIE 22:33 Štvrťfinále skikrosu žien Cypress Mountain, Vancouver -
AKROBATICKÉ LYŽOVANIE 22:52 Semifinále skikrosu žien Cypress Mountain, Vancouver -
CURLING 23:00 Muži 12. kolo: Čína - Kanada, Švédsko - Dánsko, Veľká Británia - Nórsko, Švajčiarsko - Francúzsko Olympijské centrum, Vancouver -
AKROBATICKÉ LYŽOVANIE 23:03 Finále skikrosu žien Cypress Mountain, Vancouver -
KRASOKORČUĽOVANIE 01:30 Krátky program žien hala Pacific Coliseum, Vancouver Reitmayerová
HOKEJ-MUŽI 01:30 2. zápas o postup do štvrťfinále hala Canada Hockey Place, Vancouver -
BOBY 02:00 1. jazda žien na dvojsedadlových boboch Whistler -
BOBY 03:00 . jazda žien na dvojsedadlových boboch Whistler -
CURLING 04:00 Ženy 12. kolo: Švajčiarsko - USA, Kanada - Rusko, Japonsko - Dánsko, Švédsko - Nemecko Olympijské centrum, Vancouver -
HOKEJ-MUŽI 04:00 3. zápas o postup do štvrťfinále hala UBC Thunderbird Arena, Vancouver -
HOKEJ-MUŽI 06:00 4. zápas o postup do štvrťfinále hala Canada Hockey Place, Vancouver -

13. deň ZOH: Program na streda 24. februára

24. február ČAS FÁZA DEJISKO NAŠI
CURLING 18:00 Eliminačné zápasy turnaja mužov a turnaja žien o postup do play-off podľa aktuálneho postavenia v tabuľke Olympijské centrum, Vancouver -
ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE 19:00 Obrovský slalom žien - 1. kolo Whistler Zuzulová, Gantnerová
BEH NA LYŽIACH 20:15 Štafeta mužov na 4x10 km klasickou a voľnou technikou Whistler -
HOKEJ-MUŽI 21:00 1. štvrťfinálový zápas hala Canada Hockey Place, Vancouver -
RÝCHLOKORČUĽOVANIE 22:00 Preteky žien na 5000 m Olympijský ovál, Richmond -
ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE 22:15 Obrovský slalom žien - 2. kolo Whistler Zuzulová?, Gantnerová?
CURLING 23:00 Eliminačné zápasy turnaja mužov a turnaja žien o postup do play-off podľa aktuálneho postavenia v tabuľke Olympijské centrum, Vancouver- -
HOKEJ-MUŽI 01:30 2. štvrťfinálový zápas hala Canada Hockey Place, Vancouver -
BOBY 02:00 3. jazda žien na dvojsedadlových boboch Whistler -
RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE 02:00 Rozjazdy žien na 1000 m hala Pacific Coliseum, Vancouver -
RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE 02:47 Rozjazdy mužov na 500 m hala Pacific Coliseum, Vancouver -
BOBY 03:00 4. jazda žien na dvojsedadlových boboch Whistler -
RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE 03:26 Finále štafiet žien na 3000 m hala Pacific Coliseum, Vancouver -
HOKEJ-MUŽI 04:00 3. štvrťfinálový zápas hala UBC Thunderbird Arena, Vancouver -
CURLING 04:00 Eliminačné zápasy turnaja mužov a turnaja žien o postup do play-off podľa aktuálneho postavenia v tabuľke Olympijské centrum, Vancouver -
AKROBATICKÉ LYŽOVANIE 04:30 Finále akrobatických skokov žien Cypress Mountain, Vancouver -
HOKEJ-MUŽI 6.00 4. štvrťfinálový zápas hala Canada Hockey Place, Vancouver -

14. deň ZOH: Program na štvrtok 25. februára

25. február ČAS FÁZA DEJISKO NAŠI
CURLING 18:00 Semifinále turnaja žien Olympijské centrum, Vancouver -
SEVERSKÁ KOMBINÁCIA 18:00 Klasické preteky jednotlivcov - skok na mostíku HS-140, skúšobné kolo Whistler -
SEVERSKÁ KOMBINÁCIA 19:00 preteky jednotlivcov - skok na mostíku HS-140, 1 súťažné kolo Whistler -
BEH NA LYŽIACH 20:00 Štafeta žien na 4x5 km klasickou a voľnou technikou Whistler -
HOKEJ-ŽENY 20:00 Zápas o 3. miesto hala Canada Hockey Place, Vancouver -
SEVERSKÁ KOMBINÁCIA 22:00 Klasické preteky jednotlivcov - beh na 10 km Whistler -
CURLING 23:00 Semifinále turnaja mužov Olympijské centrum, Vancouver -
HOKEJ-ŽENY 00:30 Finále hala Canada Hockey Place, Vancouver -
KRASOKORČUĽOVANIE 02:00 Voľné jazdy žien hala Pacific Coliseum, Vancouver Reitmayerová?
AKROBATICKÉ LYŽOVANIE 03:00 Finále akrobatických skokov mužov Cypress Mountain, Vancouver -

15. deň ZOH: Program na piatok 26. februára

26. február ČAS FÁZA DEJISKO NAŠI
CURLING 18:00 Zápas o 3. miesto turnaja žien Olympijské centrum, Vancouver  -
SNOUBORDING 19:00 Kvalifikácia paralelného obrovského slalomu žien Cypress Mountain, Vancouver -
ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE 19:00 Slalom žien - 1. kolo Whistler Zuzulová, Gantnerová
BIATLON 20:30 Štafeta mužov na 4x7,5 km Whistler účasť SR
HOKEJ-MUŽI 21:00 1. semifinálový zápas hala Canada Hockey Place, Vancouver -
SNOUBORDING 21:15 Osemfinále paralelného obrovského slalomu žCypress Mountain, Vancouverien Cypress Mountain, Vancouver -
RÝCHLOKORČUĽOVANIE 21:30 Štvrťfinále stíhacích pretekov mužských družstiev Olympijský ovál, Richmond -
SNOUBORDING 21:51 Štvrťfinále paralelného obrovského slalomu žien Cypress Mountain, Vancouver -
BOBY 22:00 1. jazda na štvorsedadlových boboch Whistler účasť SR
SNOUBORDING 22:13 Semifinále paralelného obrovského slalomu žien Cypress Mountain, Vancouver -
RÝCHLOKORČUĽOVANIE 22:20 Štvrťfinále stíhacích pretekov ženských družstiev Olympijský ovál, Richmond -
SNOUBORDING 22:27 Finále paralelného obrovského slalomu žien Cypress Mountain, Vancouver -
ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE 22:30 Slalom žien - 2. kolo Whistler -
RÝCHLOKORČUĽOVANIE 23:07 Semifinále stíhacích pretekov mužských družstiev Olympijský ovál, Richmond -
BOBY 23:30 2. jazda na štvorsedadlových boboch Whistler -
CURLING 00:00 Finále turnaja žien Olympijské centrum, Vancouver -
RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE 03:00 Štvrťfinále mužov na 500 m hala Pacific Coliseum, Vancouver -
RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE 03:14 Štvrťfinále žien na 1000 m hala Pacific Coliseum, Vancouver -
HOKEJ-MUŽI 03:30 2. semifinálový zápas hala Canada Hockey Place, Vancouver -
RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE 03:45 Semifinále mužov na 500 m hala Pacific Coliseum, Vancouver -
RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE 03:53 Semifinále žien na 1000 m hala Pacific Coliseum, Vancouver -
RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE 04:16 Finále mužov na 500 m hala Pacific Coliseum, Vancouver -
RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE 04:26 Finále žien na 1000 m hala Pacific Coliseum, Vancouver -
RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE 04:52 Finále štafiet mužov na 5000 m hala Pacific Coliseum, Vancouver -

16. deň ZOH: Program na sobota 27. februára

27. február ČAS FÁZA DEJISKO NAŠI
CURLING 18:00 Zápas o 3. miesto turnaja mužov Olympijské centrum, Vancouver  -
SNOUBORDING 19:00 Kvalifikácia paralelného obrovského slalomu mužov Cypress Mountain, Vancouver -
ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE 19:00 Slalom mužov - 1. kolo Whistler Babušiak
BEH NA LYŽIACH 20:45 Beh žien na 30 km klasickou technikou s hromadným štartom Whistler Procházková?
SNOUBORDING 21:15 Osemfinále paralelného obrovského slalomu mužov Cypress Mountain, Vancouver -
RÝCHLOKORČUĽOVANIE 21:30 Semifinále stíhacích pretekov ženských družstiev Olympijský ovál, Richmond -
RÝCHLOKORČUĽOVANIE 21:51 D-finále stíhacích pretekov mužských družstiev Olympijský ovál, Richmond -
SNOUBORDING 21:51 Štvrťfinále paralelného obrovského slalomu mužov Cypress Mountain, Vancouver -
RÝCHLOKORČUĽOVANIE 21:57 C-finále stíhacích pretekov mužských družstiev Olympijský ovál, Richmond -
BOBY 22:00 3. jazda na štvorsedadlových boboch Whistler účasť SR
RÝCHLOKORČUĽOVANIE 22:13 D-finále stíhacích pretekov ženských družstiev Olympijský ovál, Richmond -
SNOUBORDING 22:13 Semifinále paralelného obrovského slalomu mužov Cypress Mountain, Vancouver -
RÝCHLOKORČUĽOVANIE 22:19 C-finále stíhacích pretekov ženských družstiev Olympijský ovál, Richmond -
SNOUBORDING 22:27 Finále paralelného obrovského slalomu mužov Cypress Mountain, Vancouver -
ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE 22:45 Slalom mužov - 2. kolo Whistler Babušiak?
RÝCHLOKORČUĽOVANIE 22:49 B-finále stíhacích pretekov mužských družstiev Olympijský ovál, Richmond -
RÝCHLOKORČUĽOVANIE 22:55 A-finále stíhacích pretekov mužských družstiev Olympijský ovál, Richmond -
RÝCHLOKORČUĽOVANIE 23:12 B-finále stíhacích pretekov ženských družstiev Olympijský ovál, Richmond -
BOBY 23:15 4. jazda na štvorsedadlových boboch Whistler účasť SR
RÝCHLOKORČUĽOVANIE 23:17 A-finále stíhacích pretekov ženských družstiev Olympijský ovál, Richmond -
CURLING 00:00 Finále turnaja mužov Olympijské centrum, Vancouver -
KRASOKORČUĽOVANIE 01:30 Exhibícia hala Pacific Coliseum, Vancouver -
HOKEJ-MUŽI 04:00 Zápas o bronz hala Canada Hockey Place, Vancouver -


17. deň ZOH: Program na nedeľa 28. februára

28. február ČAS FÁZA DEJISKO NAŠI
BEH NA LYŽIACH 18:30 Beh mužov na 50 km klasickou technikou s hromadným štartom Whistler Bajčičák, Bátory
HOKEJ-MUŽI 21:15 Finále hala Canada Hockey Place, Vancouver ?
ZÁVEREČNÝ CEREMONIÁL 02:30 Slalom mužov - 1. kolo Vancouver, BC Place Stadium výprava SR



   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 ZOH 2010: Program Slovákov - sobota a nedeľa - 27. a 28. februára (26. 2. 2010)
 ZOH 2010: Program Slovákov - piatok 26. februára (25. 2. 2010)
 ZOH 2010: Program Slovákov - štvrtok 25. februára (24. 2. 2010)
 ZOH 2010: Program Slovákov - streda 24. februára (23. 2. 2010)
 ZOH 2010: Program Slovákov - utorok 23. februára (22. 2. 2010)
 ZOH 2010: Program Slovákov - nedeľa - 21. februára - aktualizovaný (21. 2. 2010)
 ZOH 2010: Program Slovákov - pondelok 22. februára - aktualizovaný (21. 2. 2010)
 ZOH 2010: Program Slovákov - sobota a nedeľa - 20. a 21. februára (18. 2. 2010)
 ZOH 2010: Program Slovákov - štvrtok 18. februára (17. 2. 2010)
 ZOH 2010: Program Slovákov - streda 17. februára (16. 2. 2010)



nasledujúci článok >>
Výsledky 37. kola hokejovej Slovnaf extraligy
<< predchádzajúci článok
ZOH vo Vancouveri kompletný program 6. až 10. deň

ZOH vo Vancouveri kompletný program 11. až 17. deň - diskusné fórum čitateľov