Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

10. januára 2022

Zomrel americký herec a komik Bob Saget, preslávil sa vďaka sitcomu Plný dom


Tagy: Úmrtie

Vo veku 65 rokov odišiel na večnosť americký herec, komik a moderátor Bob Saget. Rodák z Philadelphie sa preslávil predovšetkým vďaka sitcomu Plný dom (1987 - 1995), kde stvárnil úlohu vdovca Dannyho Tannera ...Zdieľať
obit_bob_saget__41976 98c9134caa6b48478d79ecfbc5fc1c29 convertimage 676x504 10.1.2022 (Webnoviny.sk) - Vo veku 65 rokov odišiel na večnosť americký herec, komik a moderátor Bob Saget. Rodák z Philadelphie sa preslávil predovšetkým vďaka sitcomu Plný dom (1987 - 1995), kde stvárnil úlohu vdovca Dannyho Tannera vychovávajúceho tri dcéry.


Saget skonal počas standupového turné na Floride. Medzi hercami i priateľmi bol obľúbený nielen pre svoj humor, ale i láskavosť. „Nedokážem nájsť slová. Bob bol jednou z najlepších ľudských bytostí, aké som kedy v živote poznala. Tak veľmi som ho mala rada,“ povedala Candace Cameronová Bureová, manželka niekdajšieho ruského hokejistu Valerija Bureho, ktorá v Plnom dome hrala Sagetovu dcéru.

„V často nemilosrdnom biznise bol zakaždým nielen veselý, ale čo je dôležitejšie, jeden z najláskavejších ľudí, akých som vo svojej kariére stretol,“ napísal na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter herec Richard Lewis.

Saget sa okrem sitcomu Plný dom zviditeľnil i v iných úlohách. Moderoval jednu z najdlhšie vysielaných televíznych šou Najzábavnejšie domáce videá Ameriky. Prepožičal tiež hlas rozprávačovi v seriáli Ako som spoznal vašu mamu (2005 - 2014) či režíroval snímku Farce of the Penguins (2006).


Zdroj: Webnoviny.sk - Zomrel americký herec a komik Bob Saget, preslávil sa vďaka sitcomu Plný dom © SITA Všetky práva vyhradené.

Tagy: Úmrtie
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Rádio_FM spustilo hlasovanie v prvom kole 14.ročníka Radio_Head Awards
<< predchádzajúci článok
Zverejnili program osláv 70. výročia Alžbety II. na tróne