Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

25. marca 2023

Čaputová bude chvíľu úradovať z Košíc, s estónskym prezidentom navštívia aj Spišský hradPrezidentka SR Zuzana Čaputová bude od pondelka 27. marca úradovať z Košíc. V priebehu nasledujúceho týždňa sa prezidentka stretne s predstaviteľmi samospráv ...Zdieľať
bp_7492 1 676x451 25.3.2023 (SITA.sk) - Prezidentka SR Zuzana Čaputová bude od pondelka 27. marca úradovať z Košíc. V priebehu nasledujúceho týždňa sa prezidentka stretne s predstaviteľmi samospráv a osobnosťami na východnom Slovensku, pričom navštívi aj Bardejov, Prešov, Trebišov a Spiš. V tlačovej správe o tom informoval jej hovorca Martin Strižinec.


Prezidentka v utorok privíta v Košiciach na oficiálnej návšteve Slovenska estónskeho prezidenta Alara Karisa. Po rokovaniach spolu v stredu navštívia Spišský hrad a večer sa prezidentka pripojí na Samit demokracia, ktorý organizuje prezident USA Joe Biden.


Zdroj: SITA.sk - Čaputová bude chvíľu úradovať z Košíc, s estónskym prezidentom navštívia aj Spišský hrad © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Počet poberateľov dávok v hmotnej núdzi na Slovensku stúpol piaty mesiac po sebe, pribudlo ich takmer 9-tisíc
<< predchádzajúci článok
Slovenská advokátska komora víta novelu Trestného zákona, skritizovala však jeden vypustený bod