Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

24. augusta 2022

Festival Labyrint na Nitrianskom hrade už za dverami!Po skvele prijatom úvodnom ročníku mestského festivalu Labyrint sa onedlho znova otvoria brány na Nitrianskom hrade s nemenej atraktívnym programom. Večeri pod hradom plné hudby a divadla príde otvoriť David ...Zdieľať
titulka labyrint 676x250 24.8.2022 (Webnoviny.sk) - Po skvele prijatom úvodnom ročníku mestského festivalu Labyrint sa onedlho znova otvoria brány na Nitrianskom hrade s nemenej atraktívnym programom. Večeri pod hradom plné hudby a divadla príde otvoriť David Koller band z legendárnej Lucie. Podaril sa aj náročný ťah prilákať dve vzácne ikony Československého rocku - Václava Neckářa so skupinou Bacily a jubilujúceho osemdesiatnika Petra Jandu s Olympicom. Druhý spomínaný si naviac nadelil jeden darček aj sám, v tomto roku vydal sólový album "Asi se mi nebude chtít" a zrejme popri najväčších hitoch Olympicu bude príležitosť na ochutnávku zo spomínanej novinky. Niektoré predstavenia budú veľmi unikátne ako napríklad špeciálny hosť skupiny Desmod, aj u nás dobre známy a populárny taliansky spevák Drupi! Rovnako nevšedný zážitok sľubuje spojenie Vidieku a Orchestra Bobana Markovića počas viac ako dvojhodinového spoločného koncertu. Bobanovci sa preslávili nahrávkami hudby Gorana Bregovića do kultového filmu "Underground" a "Biela mačka, čierny kocúr" Emira Kusturicu. Určite zaznejú hity ako Bubamara, Kalašnikov, ale aj spoločná skladba s Vidiekom "Hrajte trúbky"!


Labyrint okrem hudobných zážitkov aj v aktuálnom roku prinesie divadelné predstavenie Múza Teatro " Už ti nikdy nenaletím " s Marošom Kramárom a Markom Igondom v hlavných úlohách.

vstupenky online tu https://www.ticketportal.sk/event/LABYRINTFEST-Nitra-David-Koller?ID_partner=60

Ženský element na tohtoročnom Labyrinte budú zastupovať koncerty Simy Magušinovej a niekdajšej víťazky Českej Superstar Anety Langerovej. Aneta do Nitry príde s unikátnym zložením sprievodnej kapely, doplnenej o sláčikové trio. Farby rockerov bude hájiť Tublatanka, ktorá príde na rande s Nitrianskym hradom naplniť večer najznámejšími skladbami svojej úctyhodnej kariéry. Festival Labyrint odštartuje už 29. augusta o 19:30.

vstupenky online tu https://www.ticketportal.sk/event/LABYRINTFEST-Nitra-Olympic?ID_partner=60

Informačný servis


Zdroj: Webnoviny.sk - Festival Labyrint na Nitrianskom hrade už za dverami! © SITA Všetky práva vyhradené.


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Hrajte trúbky túr 2022 už čoskoro roztancuje Slovensko. Boban Markovič Orkestar + Vidiek
<< predchádzajúci článok
5 tipov na čerstvé detské knižky, ktoré pobavia aj poučia