Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

11. mája 2007

INEX ponúka tipy na rodinné dobrovoľnícke aktivity v zahraničíObčianske združenie INEX Slovakia ponúka našim občanom rodinné dobrovoľnícke pobyty v zahraničí. Rodinné tábory sú založené na podmienke, že sa na nich musia zúčastniť dvaja členovia rodiny. ...Zdieľať

BRATISLAVA 11. mája (WEBNOVINY) - Občianske združenie INEX Slovakia ponúka našim občanom rodinné dobrovoľnícke pobyty v zahraničí. Rodinné tábory sú založené na podmienke, že sa na nich musia zúčastniť dvaja členovia rodiny. Napríklad stará mama s vnukom, otec so synom, teta so synovcom a podobne. Polovicu účastníkov teda tvoria dospelí a polovicu deti, väčšinou vo veku od štyroch do 13 rokov. Skupina dobrovoľníkov z rôznych krajín sveta pracuje na spoločnom projekte dva až tri týždne, približne päť hodín denne. Tábory sú zamerané napríklad environmentálne, sociálne, môžu mať aj kultúrno - poznávací charakter. Výhodou je, že záujemcovia si okrem účastníckeho príspevku hradia len cestovné náklady. Ubytovanie a stravu zabezpečuje partnerská organizácia v zahraničí.

Podrobnejšie informácie o rodinných táboroch sú k dispozícii na webovej stránke www.inex.sk alebo ich poskytnú pracovníci občianskeho združenia INEX Slovakia buď telefonicky na čísle 02/ 5564 3030, prostredníctvom e-mailu na adrese out@inex.sk, alebo osobne počas pracovných hodín v kancelárii na Košickej ulici č. 37 v Bratislave.
Informovala Barbara Briedová z občianskeho združenia INEX Slovakia.

SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Nespokojní majitelia pozemkov pre KIA pripravujú protest
<< predchádzajúci článok
NASA predstavila nasledovníka Hubblovho vesmírneho teleskopu