Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

26. mája 2022

Letný singel od kapely Sám SebouKapela Sám Sebou vydáva chytľavú novinku s letným nádychom s názvom “Anjel strážny”.Zdieľať
Letný singel od kapely Sám Sebou

 

Pieseň vznikla už skôr, ale až teraz sa nám ju podarilo dať do takejto podoby ako ju poznáme. Je veľmi veselá, svieža, s moderným zvukom a chytľavým refrénom. S výsledkom sme veľmi spokojní. Hovorí spevák kapely Matúš Fifik.

Hudobnú produkciu si kapela robí vo vlastnom nahrávacom štúdiu.

Snažíme sa robiť modernú produkciu, hlavne aby sme išli s dobou a aby poslucháč mal z našej hudby zážitok. S touto skladbou sme sa dosť vyhrali a myslíme, že na výsledku je to počuť. Pokračuje Matúš.

O videoklip sa postaral talentovaný Raymond Petrík.

Klip sme natáčali cestou do krásnej dedinky s názvom Uloža. Je tam skutočne nádherná príroda, čo sme chceli aj zachytiť. Rajo opäť odviedol skvelú prácu a klip krásne dopĺňa celkový zážitok zo skladby. Dodal Matúš Fifik.

Kapela Sám Sebou pochádza z Jamníka a na konte má 4 štúdiové albumy. Kapelu tvoria bratia Fifikovci Matúš a Marek, bratranec Róbert Faith a textár František Pavol. Medzi najväčšie hity kapely patria skladby V šťastí aj nešťastí, Znova sa zamiluj, Na čom záleží, či Mám ťa rád, ktoré dosiahli niekoľko miliónove videnia na YouTube.

VIDEOKLIP:

Autor fotiek: Raymond Petrík

 


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Herec Kevin Spacey čelí obvineniam zo sexuálneho napadnutia voči trom mužom
<< predchádzajúci článok
Video: Fashion Ballet ponúka fúziu baletu a módy, tradície s modernosťou