Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

23. decembra 2016

Mariah Carey predstavila nové vianočné videoAmerická speváčka a herečka Mariah Carey zverejnila videoklip k piesni Here Comes Santa Claus. Novinka je interpretkinou verziou ...Zdieľať
mariah carey predstavila nove vianocne video Novinka vznikla k interpretkinej verzii piesne Here Comes Santa Claus. BRATISLAVA 23. decembra (WebNoviny.sk) - Americká speváčka a herečka Mariah Carey zverejnila videoklip k piesni Here Comes Santa Claus. Novinka je interpretkinou verziou rovnomennej vianočnej piesne z roku 1947 a predstavila ju pri príležitosti spustenia svojej novej webstránky mariahsworld.com, kde si ju môžu jej priaznivci pozrieť.


Vo veselom klipe si okrem speváčky zahrali aj jej päťročné deti Moroccan a Monroe prezlečené za elfov.

Nahrávka je prvou z troch sviatočných skladieb, ktoré plánuje rodáčka z mesta Huntington v štáte New York zverejniť pred vianočnými sviatkami. Ďalšími by mali byť piesne O Holy Night a Joy to the World.

Mariah Carey pôsobí na hudobnej scéne od konca 80. rokov minulého storočia. Debutový eponymný album vydala v roku 1990. V máji 2014 uviedla na trh štrnástu štúdiovku Me. I Am Mariah... The Elusive Chanteuse. Na celom svete predala viac ako 200 miliónov kópií albumov. Získala 32 Billboard Music Awards, desať American Music Awards či päť cien Grammy.

Zahrala si napríklad v snímkach Stať sa hviezdou (2001), Tennessee (2008), Precious (2009) alebo Komorník (2013). V roku 2002 sa tiež predstavila v jednej epizóde seriálu Ally McBealová (1997 - 2002) a tento rok zase v jednej časti projektu Empire (2015). Od augusta 2015 má hviezdu na Hollywoodskom chodníku slávy.
Informácie pochádzajú z webstránky www.billboard.com a archívu agentúry SITA.Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ricky Martin,prvý muž latino popu, má dnes narodeniny
<< predchádzajúci článok
Obyvateľom Aljašky spríjemňujú pohyb kreatívne topánky

Mariah Carey predstavila nové vianočné video - diskusné fórum čitateľov