Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

11. novembra 2010

Matka chcela predať svojho syna, aby mala na autoMatku malého chlapca na Floride obvinili z toho, že sa syna snažila predať za peniaze na nové auto. Floridské úrady informovali o tom, že celú transakciu sprostredkovala ...Zdieľať
auto Foto: SITA/APBRATISLAVA 11. novembra (WEBNOVINY) - Matku malého chlapca na Floride obvinili z toho, že sa syna snažila predať za peniaze na nové auto.


Floridské úrady informovali o tom, že celú transakciu sprostredkovala stará matka osemmesačného dieťaťa, ktorá pôvodne žiadala za vnuka 75-tisíc dolárov (takmer 54 500 eur).

Po tom, ak sa dozvedela, že sa potenciálnemu zákazníkovi nepodarilo zohnať bankovú pôžičku, znížila cenu na 30-tisíc dolárov (21 780 tisíc eur).

Stephanie Bigbee Fleming mala z celého obchodu za syna získať deväťtisíc dolárov (viac ako 6 500 eur). Podľa úradov si za peniaze plánovala kúpiť nové auto a zaplatiť poplatky súvisiace s porušením podmienky v inom prípade.

Polícia zatkla dvadsaťdvaročnú Stephanie v utorok. Jej matku Patty Bigbee spolu s jej partnerom zadržali už minulý týždeň po tom, ako na parkovisku prijali šek a odovzdali dieťa do rúk agenta v prestrojení. Na obchod prišla polícia s pomocou rodiny zadržaných, ktorá informovala úrady o prípade po tom, ako sa v októbri Bigbee snažila predať dieťa svojej príbuznej. Momentálne je chlapec v opatere štátu.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Tretina Slovákov má nadváhu
<< predchádzajúci článok
Zahraničný obchod v septembri opäť s prebytkom