Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

28. septembra 2013

Pascal Pinon vystúpia v októbri v Bratislave aj v KošiciachIslandské duo Pascal Pinon vystúpi 10. októbra v bratislavskom klube Loft! a o deň neskôr v košickom klube Kasárne/Kulturpark. Sestry Jófrídur a Ásthildur sa predstavia v rámci ...Zdieľať
gitara hudba BRATISLAVA 28. septembra (WEBNOVINY) - Islandské duo Pascal Pinon vystúpi 10. októbra v bratislavskom klube Loft! a o deň neskôr v košickom klube Kasárne/Kulturpark.


Sestry Jófrídur a Ásthildur sa predstavia v rámci podujatia NouveauNu.Night, ktoré na Slovensko už prilákalo interpretov ako napríklad Trouble Over Tokyo, Ólafur Arnalds, High či Fink.

Dvojičky z Reykjavíku Pascal Pinon sa rozhodli založiť kapelu, keď mali 14 rokov. V roku 2010 vydali prvý album s názvom Pascal Pinon. Formácia ponúka fanúšikom a fanúšičkám popové piesne aj na druhom albume Twosomeness (2013). O produkciu sa postaral Alex Somers známy aj vďaka spolupráci s Jónisom a Sigur Rós. Dvojica hudobníčok odštartuje jesenné turné k tomuto albumu práve na Slovensku, pričom neskôr nevynechá ani Rakúsko, Švajčiarsko, Luxembursko, Holandsko, Francúzsko a Nemecko.

Vstupenky na košické vystúpenie sú už v predaji, lístky na bratislavský koncert sa budú dať kúpiť čoskoro prostredníctvom webovej stránky www.predpredaj.sk, pričom prvých 50 kusov bude stáť sedem eur. Informácie agentúre SITA poskytol PR manažér koncertnej série NouveauNu.Night Ján Papač.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Divadelné ocenenia sezóny DOSKY 2013 získali inscenácia Untitled, herci Javorková a Heriban
<< predchádzajúci článok
Americký astronóm Edwin Hubble vyslovil teóriu veľkého tresku

Pascal Pinon vystúpia v októbri v Bratislave aj v Košiciach - diskusné fórum čitateľov