Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova    Regióny

23. júla 2011

Polícia žiada o pomoc pri pátraní po Ľubomírovi KyseľoviPolícia žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po nezvestnom Ľubomírovi Kyseľovi (1988), ktorý býva v Považskej Bystrici na ulici SNP číslo 134. Ako informoval bratislavský policajný hovorca František ...Zdieľať
bez nazvu BRATISLAVA 23. júla (WEBNOVINY) -Polícia žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po nezvestnom Ľubomírovi Kyseľovi (1988), ktorý býva v Považskej Bystrici na ulici SNP číslo 134. Ako informoval bratislavský policajný hovorca František Peczár, nezvestného naposledy videli 22. júla približne o 00:10, kedy sa rozprával so svojou kamarátkou v jednej z reštauračných zariadení v Mlynskej doline v Bratislave. Nezvestný od uvedenej doby nikomu o sebe nepodal žiadnu správu a zdržiava sa na neznámom mieste.

Kyseľ je 180 centimetrov vysoký, štíhlej postavy, má hnedé oči a krátke svetlohnedé vlasy. Na sebe mal oblečené šedé krátke nohavice, mikinu a tmavé tenisky. Akékoľvek informácie, ktoré by mohli viesť k vypátraniu nezvestnej osoby, môže verejnosť oznámiť na bezplatné číslo polície 158, alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Nórsky strelec vyzeral ako vystrihnutý z nacistického filmu
<< predchádzajúci článok
Lotyšsko rozhoduje v referende o rozpustení parlamentu