Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

17. júna 2011

Pre bitku a výtržníctvo za mrežeTrest odňatia slobody až na dva roky hrozí 23-ročnému mužovi zo Skýcova, ktorého obvinili z prečinu ublíženia na zdraví a z prečinu výtržníctva. ...Zdieľať
vazenie Ilustračné foto: SITA/Martin HavranBRATISLAVA/PARTIZÁNSKE 17. júna (WEBNOVINY) - Trest odňatia slobody až na dva roky hrozí 23-ročnému mužovi zo Skýcova, ktorého obvinili z prečinu ublíženia na zdraví a z prečinu výtržníctva. Obvinený koncom marca minulého roka nadránom na verejne prístupnom mieste pred zlatníctvom v Partizánskom po predchádzajúcej hádke fyzicky napadol 23-ročného muža z Partizánskeho. Spôsobil mu zranenie s dobou liečenia štyri týždne.


Zo zločinu ublíženia na zdraví policajný vyšetrovateľ z Bánoviec nad Bebravou obvinil 21-ročného Bánovčana, ktorý ešte v septembri pred pohostinstvom fyzicky napadol 23-ročného muža. Spôsobil mu zranenie s dobou liečenia šesť týždňov. Na žiadosť poškodeného mu lekár nevystavil práceneschopnosť. Obvinenému v prípade dokázania hrozí trest odňatia slobody štyri až desať rokov.
Informácie agentúre SITA poskytla trenčianska policajná hovorkyňa Elena Antalová.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V mexickom štáte Nuevo León zabili v jeden deň 33 ľudí
<< predchádzajúci článok
Do tatranských potokov nasadili lesníci 75 000 násad pstruha