Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

09. augusta 2017

Rockeri mieria na Rockfest do Nitrianskeho RudnaNa archívnej snímke vľavo spevák hudobnej skupiny The Paranoid Igor Belaj a vpravo bubeník Miloš Zaujec pózujú s novým albumom Sedem.Zdieľať
Na archívnej snímke vľavo spevák hudobnej skupiny The Paranoid Igor Belaj a vpravo bubeník Miloš Zaujec pózujú s novým albumom Sedem. Foto: FOTO TASR/Martin Baumann
 
Bratislava 9. augusta (TASR) – Rockeri sa to tento víkend stretnú v Nitrianskom Rudne. V dňoch 11. a 12. augusta sa v kempingu na brehu priehrady pri obci Nitrianske Rudno v údolí medzi Strážovskými vrchmi a pohorím Magura bude konať rockový festival Rockfest Nitrianske Rudno.


Rockfest fanúšikom poctivej rockovej muziky ponúkne počas dvoch dní koncerty 22 kapiel. Tie budú podčiarknuté nezabudnuteľnou festivalovou atmosférou, zábavou a skvelým časom stráveným v malebnej prírode. V priestoroch kempingu na brehu priehrady pri obci Nitrianske Rudno, ktorá sa nachádza len 12 km od Bojníc, sa pravidelne konajú športové, kultúrne a hudobné podujatia ako motozrazy či stretnutia veteránov, v minulosti sa tu konal aj festival Legendy.

Na Rockfeste organizátori rozdelili program do dvoch "poriadne hustých" dní. V piatok 11. augusta sa na pódiu predstavia kapely Gilotina, Sanchez Amsterdam, Liquid Boogie Roll, Ewelin, Dereš, Arzén, Karpina, Suffocation z USA, Plus Mínus a Mad Frequency. Po skončení posledného koncertu na návštevníkov festivalu čaká do štvrtej hodiny rannej rockotéka. V sobotu 12. augusta vystúpia kapely Marturos, Mofokiller, Asenth, Me Against All, Eufory, Zóna A, Zoči Voči, The Paranoid, Gladiator, Slobodná Európa a Caliber X.

Jednodňové vstupenky a permanentky sú v predaji v sieti Ticketportal. Stanovanie a parkovanie je pre všetkých návštevníkov zadarmo.

TASR informovala PR manažérka Nikoleta Kováčová.
 

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ľudí rôznych vierovyznaní a kultúr opäť spojí podujatie Mosty
<< predchádzajúci článok
Arabská minca z hradiska Neštich odkryla tajomstvo Veľkej Moravy

Rockeri mieria na Rockfest do Nitrianskeho Rudna - diskusné fórum čitateľov