Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

14. júna 2007

Zamestnanci ST a T-Mobilu spoločne pomáhajú Tatrám opäť dýchaťZamestnanci telekomunikačných firiem Slovak Telekom a T-Mobile Slovensko budú dva júnové víkendy spoločnými silami prispievať k obnove prírodnou kalamitou zničených Tatier. Tento víkend, od piatku 15. ...Zdieľať

BRATISLAVA 14. júna (WN/PR) - Zamestnanci telekomunikačných firiem Slovak Telekom a T-Mobile Slovensko budú dva júnové víkendy spoločnými silami prispievať k obnove prírodnou kalamitou zničených Tatier. Tento víkend, od piatku 15. júna do nedele 17. júna 2007, budú zamestnanci dobrovoľne stavať hrádze z kalamitného dreva na lokalite 52 hektárov okolo Tatranskej Lomnice na projekte "Vodný les". Projekt totiž pomáha Tatrám, aby nedochádzalo k presúšaniu, zosuvom a erózii pôdy. Vďaka Vodnému lesu už v súčasnosti rastie nový Tatranský les. Prvého víkendu sa zúčastnia desiatky zamestnancov oboch firiem, ktorí odpracujú spolu viac ako 300 hodín.

Dobrovoľníctvo má v Slovak Telekome aj v T-Mobile dlhodobú tradíciu. Slovak Telekom organizoval dobrovoľnícke aktivity na pomoc Tatrám spolu šesťkrát, pričom minulý rok sa do tejto pomoci aktívne zapojila aj spoločnosť T-Mobile. Vlani pripravovali zamestnanci firiem terén na rast nových stromčekov.

Na záver dobrovoľníckeho víkendu pomoci Tatrám budú zamestnanci na znak spoločnej tradície sadiť v Tatranskej Lomnici ružové ruže. Spoločnosti chcú týmto gestom pomôcť Tatrám, aby mali na ružiach ustlané.

Viac informácii nájdete na internetovej stránke http://www.vodnyles.sk

V prípade ďalších informácií kontaktujte Petru Pauerovú z externej komunikácie Slovak Telekomu na telefónnom čísle 02/5882 0427.

Slovak Telekom


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V Číne polícia zachránila 217 detských otrokov
<< predchádzajúci článok
Ryanair bude lietať z Bratislavy do Štokholmu