Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Tlačové správy

4 typy zamestnancov, ktorých vyhľadávajú úspešné firmy. Patríte k nim?Úspech firmy záleží nielen na skvelom nápade a jej stratégii, ale predovšetkým na ľuďoch, ktorí ju tvoria. Úspešné spoločnosti si to dobre uvedomujú, a preto do svojho tímu vyhľadávajú týchto ...Zdieľať
gettyimages 1 foto titulka 676x450 2.4.2024 (SITA.sk) - Úspech firmy záleží nielen na skvelom nápade a jej stratégii, ale predovšetkým na ľuďoch, ktorí ju tvoria. Úspešné spoločnosti si to dobre uvedomujú, a preto do svojho tímu vyhľadávajú týchto ľudí. Patríte k nim?


V dnešnej konkurenčnej pracovnej sfére, úspech spoločnosti stojí a padá s ľuďmi, ktorí za ňou stoja. Čo však konkrétne znamená byť ideálnym zamestnancom pre týchto úspešných zamestnávateľov? Ak hľadáte prácu alebo chcete postúpiť vo svojej kariére, pochopenie týchto kvalít môže byť vašim lístkom k úspechu.

Buďte ambiciózni a hladní po úspechu


Atraktívni zamestnávatelia hľadajú jednotlivcov, ktorí sú ambiciózni a majú silnú túžbu dosiahnuť úspech. Títo ľudia vnímajú príležitosti tam, kde iní vidia prekážky. Majú silnú motiváciu a sú ochotní investovať svoj čas a energiu do spoločných cieľov. Ak sa dokážete prezentovať ako niekto, kto je neustále hladný po nových výzvach a úspechoch, budete pre zamestnávateľov atraktívnejší.

Zdieľajte spoločné vášne a ciele


Úspešné spoločnosti hľadajú ľudí, ktorí zdieľajú ich podnikateľské vášne a ciele. Keď zamestnanci a zamestnávatelia majú spoločnú víziu, práca plynulejšie napreduje a výsledky sa dosahujú efektívnejšie. Preukážte svoj zápal pre odvetvie a spoločnosť, pre ktorú chcete pracovať, a ukážte, že vaše hodnoty sú v súlade s ich misiou a cieľmi. "Úspech firmy záleží vo veľkej miere na jej zamestnancoch, preto si ako zamestnávateľ našich ľudí vážime a snažíme sa pre nich vytvoriť čo najvhodnejšie podmienky," hovorí Miroslav Sura, výkonný riaditeľ firmy DefTech vo Vlkanovej pri Banskej Bystrici, ktorá pôsobí vo vysoko-technologickom odvetví a zaoberá sa špičkovým výskumom a výrobou obrnených vozidiel. "Hľadáme tých najlepších. Najmä šikovných a cieľavedomých ľudí, ktorí môžu a chcú pracovať," dodáva.

Majte osobný záväzok k úspechu firmy


Zamestnávatelia ocenia, keď vidia, že vám záleží na tom, aby bola daná spoločnosť úspešná. Či už ide o zodpovednosť voči rodine, kariérne ciele, alebo inú motiváciu, vaša osobná investícia ukazuje zamestnávateľom, že ste vážne zaviazaní k spoločným úspechom. Toto je často interpretované ako znak spoľahlivosti a odhodlania.

Ukážte svoj dlhodobý potenciál


Úspešné firmy hľadajú zamestnancov, ktorí majú potenciál prispieť k dlhodobému rastu a stabilite. Zvýraznite svoje zručnosti a schopnosti, ktoré môžu firme priniesť dlhodobú hodnotu. Úsilie o osobný rast a rozvoj tiež ukazuje, že vám záleží na svojej budúcnosti a tiež budúcnosti spoločnosti. "Spoločnosť DefTech napreduje aj vďaka zamestnancom, preto budeme v priemyselnom parku HMC Technologický park Vlkanová čoskoro rozširovať výrobu. Do nášho tímu budeme potrebovať profesionálov s rôznym zameraním, a to od pracovníkov vo výrobe, po zamestnancov technického, ekonomického, obchodného či nákupného oddelenia," hovorí výkonný riaditeľ spoločnosti DefTech.

Informačný servis


Zdroj: SITA.sk - 4 typy zamestnancov, ktorých vyhľadávajú úspešné firmy. Patríte k nim? © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Vo Vrakuni sa zrazili tri autá. V jednom z nich boli tri deti, skončili v nemocnoci (foto)
<< predchádzajúci článok
Minister Taraba má na krku žalobu pre status o herečke Zuzane Fialovej, podľa mimovládky by mal zvážiť zotrvanie vo vláde