Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

08. decembra 2023

58-ročný muž nezvládol rozchod so svojou priateľkou, prenasledoval ju a strpčoval jej život. Hrozí mu väzenie (foto)Trojročný pobyt za mrežami hrozí 58-ročnému mužovi, ktorého púchovská polícia obvinila z prečinu nebezpečného prenasledovania. Ako informovala trenčianska krajská polícia na sociálnej sieti, obvinený muž ...Zdieľať
a 676x507 8.12.2023 (SITA.sk) - Trojročný pobyt za mrežami hrozí 58-ročnému mužovi, ktorého púchovská polícia obvinila z prečinu nebezpečného prenasledovania. Ako informovala trenčianska krajská polícia na sociálnej sieti, obvinený muž nezvládol rozchod so svojou priateľkou, neustále ju prenasledoval a strpčoval jej život.


Zvykol ju čakať na rôznych miestach po návrate z práce a vulgárne jej nadával.

Opakované nočné telefonáty


„Muž jej často telefonoval, najmä v nočných hodinách a posielal SMS správy. Používal rôzne telefónne čísla, ktoré si žena postupne blokovala. Ženu opakovane urážal a obviňoval z rozchodu. Vyhľadával ju aj pred bytovým domom, kde žena býva a vykrikoval na ňu vulgárne nadávky, čoho svedkom boli aj susedia," uviedla k prípadu polícia.

Doplnila, že obvinený muž svoju bývalú priateľku prenasledoval aj pri nákupoch a viackrát musela nákup s potravinami nechať v obchode a utiecť pred ním.

Podala trestné oznámenie


„Pre agresívne a nadmerne žiarlivé správanie sa žena obrátila na políciu, kde podala trestné oznámenie. Policajti po zabezpečení potrebného množstva dôkazov muža obmedzili na osobnej slobode a umiestnili v cele policajného zaistenia," dodala polícia.

Poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru Púchov popri obvinení podal dozorujúcemu prokurátorovi podnet na väzobné trestné stíhanie.


Zdroj: SITA.sk - 58-ročný muž nezvládol rozchod so svojou priateľkou, prenasledoval ju a strpčoval jej život. Hrozí mu väzenie (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Čaputová sa podľa Fica rozhodla chrániť za každú cenu Lipšica, s jedným vyhlásením však súhlasí (video)
<< predchádzajúci článok
Polícia stále pátra po páchateľovi v prípade výhražných mailov stredným školám, podľa Šutaja Eštoka spravia maximum