Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

24. októbra 2018

Adam Ďurica bude čoskoro otcomNa snímke Adam ĎuricaZdieľať
Na snímke Adam Ďurica Foto: TASR/Martin Baumann
Bratislava 24. októbra (TASR) – Tridsiatka je pre speváka Adama Ďuricu veľkým životným míľnikom, o čom hovorí aj názov jeho nového albumu 30. Adam v týchto dňoch k tomu pridáva informáciu, že ho už čoskoro čaká tá najväčšia zmena v živote, keď sa stane otcom. TASR informovala PR manažérka Ľuba Svatá.


Adam na sociálnych sieťach včera oficiálne oznámil, že čakajú bábätko. „Sme naozaj šťastní. S Kikou príchod bábätka vnímame ako prirodzený vývoj nášho vzťahu a veľmi sa z toho tešíme. Cítim, že môj život naberá celkom nový rozmer. Moja tridsiatka už pre mňa navždy bude najprelomovejším rokom,“ vyjadril nadšenie budúci otec Adam Ďurica.

Spevák má za sebou mimoriadne úspešný a tvorivý rok. Okrem nedávneho singla Holubička, v ktorom spieva text Simy Martausovej, vydal album 30, na ktorom je 12 rôznorodých a pôsobivých piesní.

Momentálne aj so Simou pracujú na novom aranžmáne Holubičky, ktorú si vybrali tvorcovia rozprávky Vianočné želanie ako titulnú pieseň. Nežná skladba tak dostane podobu duetu, ktorý bude sprevádzať Symfonický orchester Slovenského rozhlasu.

Príjemnou bodkou za úspešným rokom budú novembrové koncerty Veselo a spolu s kapelou Peter Bič Project a BuranoWskim. Fanúšikovia očakávajú večer plný kvalitnej hudby a známych melódii v novom podaní. Koncerty Veselo a spolu sú naplánované na 27. novembra v bratislavskom Ateliéri Babylon a 28. novembra v košickom Spoločenskom pavilóne.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V Antarktíde spozorovali ľadovec obdĺžnikového tvaru s pravými uhlami
<< predchádzajúci článok
Vladimir Putin udelil Jaromírovi Nohavicovi Puškinovu medailu

Adam Ďurica bude čoskoro otcom - diskusné fórum čitateľov