Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

10. júla 2010

Agentúra WME viac nechce zastupovať GibsonaPrestížna agentúra zastupujúca osobnosti z rôznych odvetví William Morris Endeavor Entertainment (WME) viac nechce Mela Gibsona na zozname svojich klientov. Jeho ...Zdieľať
mel gibson Mel Gibson

Foto: SITA/AP
BRATISLAVA 10. júla (WEBNOVINY) - Prestížna agentúra zastupujúca osobnosti z rôznych odvetví William Morris Endeavor Entertainment (WME) viac nechce Mela Gibsona na zozname svojich klientov. Jeho dlhoročný agent Ed Limato zomrel len 3. júla, na čo jeden zo spoločníkov WME Ari Emanuel okamžite zareagoval a Gibsona z prestížneho zoznamu mien vyškrtol. Dôvodom je fakt, že herec mal údajne antisemitské poznámky a do tém holokaustu zahŕňal skepticizmus. Podľa zdroja z agentúry jediným dôvodom, prečo Gibsona ešte zastupovali, bol práve zosnulý Limato. "Mel bol pre Eda veľmi dôležitý. Bol tu pre neho 32 rokov, vnímal ho ako syna. Vedeli, čo k nemu Ed cíti a nikto nikdy nezmenil jeho názor," uviedol. WME zastupuje mená ako Ben Affleck, Jessica Alba, Matt Damon, Jennifer Garner, Whoopi Goldberg, Danny Boyle, Quentin Tarantino, Martin Scorsese, Prince, Ne-Yo, Serena Williams, Alex Rodriguez a mnohé ďalšie.

Gibson čelí aj obvineniu jeho expriateľky a matky jedného z jeho detí Oksany Grigorievy z napadnutia. Predstavitelia niekoľkých štúdií sa na základe týchto okolností rozhodli viac s ním nespolupracovať. "Radšej by som sa zasnúbil s Lindsay Lohan než by som s ním mal čokoľvek spoločné," uviedol šéf jedného zo štúdií. Gibsonov hovorca sa k problému pre médiá nevyjadril.

SITA/Reuters

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Prípad Charlieho Sheena opäť preložili
<< predchádzajúci článok
Pódiový manažér O2 stageu: Mám rešpekt nie strach

Agentúra WME viac nechce zastupovať Gibsona - diskusné fórum čitateľov