Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

05. decembra 2021

Ak chce premiér budovať kultúru úcty, podľa Šutaja Eštoka by mal odvolať Matoviča z funkcie ministraAk chce premiér Eduard Heger (OĽaNO) budovať kultúru úcty, ako avizuje na svojej sociálnej sieti, nech bezodkladne odvolá z funkcie ministra financií Igora Matoviča (OĽaNO). Informovala o tom ...Zdieľať
igor matovic eduard heger e1638719322547 676x451 5.12.2021 (Webnoviny.sk) - Ak chce premiér Eduard Heger (OĽaNO) budovať kultúru úcty, ako avizuje na svojej sociálnej sieti, nech bezodkladne odvolá z funkcie ministra financií Igora Matoviča (OĽaNO).


Informovala o tom hovorkyňa strany Hlas-sociálna demokracia (Hlas-SD) Patrícia Medveď Macíková.

„Za celý čas slovenskej samostatnosti neexistuje väčší zabijak politickej i ľudskej kultúry ako Igor Matovič. Jeho ,kultúrou úcty’ je rozoštvávanie národa, klamanie, podvádzanie, urážanie názorových oponentov a pohŕdanie vlastnými predvolebnými sľubmi. Človek, ktorý v parlamente rozpráva o ,sračkách’ a ,hovnách’, je vzorom nekultúrnosti a neúcty. Preto nech sa páči, pán Heger, budujte kultúru úcty a zbavte nás najväčšieho zla v slovenskej politike, ktoré nesie meno Igor Matovič,“ uviedol poslanec Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD).

Hlas je presvedčený, že Igor Matovič nemá čo hľadať v jednej z kľúčových ústavných funkcií.


Zdroj: Webnoviny.sk - Ak chce premiér budovať kultúru úcty, podľa Šutaja Eštoka by mal odvolať Matoviča z funkcie ministra © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Cestovný ruch v Bratislave doplatil na pandémiu najviac, keďže väčšina turistov chodila zo zahraničia
<< predchádzajúci článok
Povinné očkovanie ľudí nad 60 rokov je cestou z pandémie, tvrdí Heger. Koalícia musí byť v tomto jednotná

Ak chce premiér budovať kultúru úcty, podľa Šutaja Eštoka by mal odvolať Matoviča z funkcie ministra - diskusné fórum čitateľov