Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

05. decembra 2021

Povinné očkovanie ľudí nad 60 rokov je cestou z pandémie, tvrdí Heger. Koalícia musí byť v tomto jednotnáCestou z pandémie je povinné očkovanie pre ľudí 60+. Na sociálnej sieti to uviedol premiér Eduard Heger (OĽaNO). Podľa neho o pandémii má rozhodovať ten, kto má za to zodpovednosť a má sa radiť s ...Zdieľať
eduard heger 676x451 5.12.2021  - Cestou z pandémie je povinné očkovanie pre ľudí 60+. Na sociálnej sieti to uviedol premiér Eduard Heger (OĽaNO). Podľa neho o pandémii má rozhodovať ten, kto má za to zodpovednosť a má sa radiť s odborníkmi.


Povedal, že to nie je vec politického názoru, ale faktov a skúseností. A koalícia by v tomto mala byť jednotná.

„Áno, polená si vieme hádzať, a aj si ich hádžeme sami v koalícií. Veľké polená nám hádže pod nohy opozícia, ktorá je ochotná pre vlastný úspech obetovať i životy svojich voličov. A polená hádže každý, kto seje hnev a rozbroje, kto neprináša riešenie, ale iba ukazuje prstom,“ napísal predseda vlády s tým, že žiadne poleno nezastaví jeho odhodlanie.

„Ja sa nevzdám. Nenechám sa zastrašiť, ani odradiť,“ dodal.


Zdroj: Webnoviny.sk - Povinné očkovanie ľudí nad 60 rokov je cestou z pandémie, tvrdí Heger. Koalícia musí byť v tomto jednotná © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ak chce premiér budovať kultúru úcty, podľa Šutaja Eštoka by mal odvolať Matoviča z funkcie ministra
<< predchádzajúci článok
V dome neďaleko Berlína našli niekoľko mŕtvych vrátane troch detí, najmladšie malo len štyri roky

Povinné očkovanie ľudí nad 60 rokov je cestou z pandémie, tvrdí Heger. Koalícia musí byť v tomto jednotná - diskusné fórum čitateľov