Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

17. januára 2021

Animovaná rodinka Chochmesovcov prichádza k divákom v tretej sériiTretia séria ukáže divákom, ako sa správať na nákupoch či audiencii, čo si môžu dovoliť na festivale alebo čo sa nepatrí robiť na pietnych miestach.Zdieľať
Animovaná rodinka Chochmesovcov prichádza k divákom v tretej sérii

Rozhlas a televízia Slovenska (RTVS) prinesie od nedele (17. 1.) divákom všetkých vekových kategórií tretiu sériu animovaného seriálu Chochmesovci. Premiéru nových desiatich časti série, ktorá hravou formou ukáže, čo sa v rôznych životných situáciách patrí a čo je, naopak, celkom nevhodné, odvysiela každú nedeľu predpoludním po 8.00 h na Dvojke.


Tretia séria ukáže divákom, ako sa správať na nákupoch či audiencii, čo si môžu dovoliť na festivale alebo čo sa nepatrí robiť na pietnych miestach. "Veríme, že nová séria Chochmesovcov prinesie našim divákom mnoho nových nápadov a inšpirácií, ako sa správať s chochmesom v bežných životných situáciách," uviedli producenti K2 production Ivica Barabášová a Martin Barabáš.

V repríze si diváci môžu pozrieť nové časti seriálu o etikete vždy v sobotu večer o 18.20 h na Jednotke. Dostupné sú aj v archíve na webstránke RTVS.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Video: Marco Rajt zhmotnil smútok, ktorý sprevádza pandémiu, do jemnej skladby
<< predchádzajúci článok
Divadlo Jána Palárika vstúpilo do siete európskych divadiel ETC

Animovaná rodinka Chochmesovcov prichádza k divákom v tretej sérii - diskusné fórum čitateľov