Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

29. novembra 2023

Autobus zrazil ženu kráčajúcu po chodníku, v nemocnici zomrelaŽivot 59-ročnej ženy si v utorok ráno vyžiadala dopravná nehoda v obci Kamenná Poruba v okrese Vranov nad Topľou. Vodič ...Zdieľať
autobus nehoda 676x451 29.11.2023  - Život 59-ročnej ženy si v utorok ráno vyžiadala dopravná nehoda v obci Kamenná Poruba v okrese Vranov nad Topľou. Vodič autobusu počas jazdy v obci pravdepodobne neprispôsobil rýchlosť vozidla stavu a povahe vozovky, v dôsledku čoho prešiel do protismeru.

V snahe zabrániť zrážke so ženou na chodníku síce strhol riadenie vpravo a narazil do kovového oplotenia potoka, napriek tomu sa však stretu s ňou nevyhol. Informovala o tom v stredu prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová. Zranená bola okamžite prevezená do nemocnice, kde však neskôr zraneniam podľahla.

Pri nehode vznikla majetková škoda na autobuse vo výške dvetisíc eur a na kovovom oplotení dvesto eur. Vodiča autobusu polícia na mieste podrobila dychovej skúške s negatívnym výsledkom. Prípad šetrí poverený príslušník Okresného dopravného inšpektorátu vo Vranove nad Topľou, vedie trestné stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia.


Zdroj: SITA.sk - Autobus zrazil ženu kráčajúcu po chodníku, v nemocnici zomrela © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Dôvera v slovenskú ekonomiku sa po dvoch negatívnych mesiacoch zlepšila, opačná situácia bola však v stavebníctve
<< predchádzajúci článok
Korčok chce svoju zahraničnú politiku postaviť na troch princípoch, Slovensko si musí vybrať správnu stranu histórie