Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

27. marca 2010

AZEN predstaví volebný program a stratégiu


Tagy: AZEN

Strana poslanca NR SR Milana Urbániho AZEN dnes v Banskej Bystrici na programovej konferencii predstaví svoj volebný ...Zdieľať
Zdenka Kramplová, Milan Urbáni

Foto: ilustračné foto SITA/Radovan Pavlík
BRATISLAVA 27. marca (WEBNOVINY) – Strana poslanca NR SR Milana Urbániho AZEN dnes v Banskej Bystrici na programovej konferencii predstaví svoj volebný program. Ako uviedol Urbáni dnes pre agentúru SITA, nosnou myšlienkou programu je zmena kultúry politiky na Slovensku. „Chceme doniesť Európu na Slovensku, čo znamená lepšiu životnú úroveň, podporu strednej vrstvy, opatrenia proti korupcii,“ povedal Urbáni. AZEN bude presadzovať priehľadné verejné obstarávania, pre ktoré chce zmeniť zákon. „Medzi priority patrí aj priateľské spolužitie s menšinami a susednými krajinami,“ uviedol Urbáni . Podľa neho AZEN má v každom rezorte pripravené programy na zlepšenie.

Na programovú konferenciu prídu všetci 150 kandidáti strany, ale aj jej funkcionári. AZEN na nej predstaví stratégiu volebnej kampane. „V kampani využijeme všetky dostupné metódy. Hlavný dôraz však dávame na stretávanie sa s občanmi,“ dodal Urbáni.

SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Tagy: AZEN
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
SDKÚ-DS dnes predstaví svoj volebný program
<< predchádzajúci článok
Komisia vybrala na čelo SND Ondreja Šotha

AZEN predstaví volebný program a stratégiu - diskusné fórum čitateľov