Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

13. septembra 2018

Azylant, ktorého prišli deportovať, vyskočil z okna a vážne sa zranilŽiadateľ o azyl z Nigérie sa v stredu vážne zranil pri pokuse o útek pred nemeckou políciou, ktorá ho prišla odviesť z centra pre azylantov v súvislosti s plánovanou ...Zdieľať
Ilustračné foto. Foto: TASR/AP
Berlín 13. septembra (TASR) - Žiadateľ o azyl z Nigérie sa v stredu vážne zranil pri pokuse o útek pred nemeckou políciou, ktorá ho prišla odviesť z centra pre azylantov v súvislosti s plánovanou deportáciou. Informovala o tom vo štvrtok agentúra DPA.


Nigérijčan sa najskôr zabarikádoval vo svojej izbe na treťom poschodí v zariadení v meste Sigmaringen na juhozápade Nemecka. Keď sa však polícií podarilo dostať sa do tejto miestnosti, vyskočil na okenný parapet. Policajti muža ešte stihli zdrapiť za opasok, ten sa ale roztrhol a 25-ročný mladík vypadol z okna.

Nigérijčan si pri páde z asi 6-metrovej výšky vážne zranil obe nohy. Polícia do zmieneného centra prišla hľadať aj ďalšieho azylanta, ktorý má byť deportovaný. Nájsť sa jej ho však zatiaľ nepodarilo.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Komisia obnovila kvóty na lov veľrýb pre domorodých obyvateľov
<< predchádzajúci článok
Pokusy Paríža o ukončenie hrebenatkovej vojny s Britániou zlyhali

Azylant, ktorého prišli deportovať, vyskočil z okna a vážne sa zranil - diskusné fórum čitateľov