Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

25. februára 2021

B. Springsteen dostal pokutu za konzumáciu alkoholu v národnom parkuLegendárny 71-ročný hudobník si vlani v novembri na mieste, kde je konzumácia alkoholu zakázaná podľa vlastných slov doprial dva malé panáky tequily.Zdieľať
B. Springsteen dostal pokutu za konzumáciu alkoholu v národnom parku

Americký spevák a skladateľ Bruce Springsteen dostal v stredu pokutu vo výške 540 dolárov (444 eur) po tom, ako sa priznal, že konzumoval alkohol v národnom parku v štáte New Jersey. Informovala o tom agentúra AFP.


Legendárny 71-ročný hudobník si vlani v novembri na mieste, kde je konzumácia alkoholu zakázaná podľa vlastných slov doprial "dva malé panáky tequily".

Policajti ho vtedy zadržali a obvinili aj z nebezpečnej jazdy a šoférovania pod vplyvom alkoholu. Tieto obvinenia však prokuratúra v stredu na súde stiahla pre nedostatok dôkazov. Podľa AFP však Springsteen uzavrel s prokuratúrou dohodu o vine a treste, v rámci ktorej sa priznal k nedovolenej konzumácii alkoholu výmenou za stiahnutie ostatných dvoch obvinení.

Médiá tieto obvinenia zverejnili začiatkom februára, len niekoľko dní po tom, ako sa Springsteen objavil v reklamnom spote na automobil značky Jeep. Táto skutočnosť vyvolala pobúrenie na sociálnych sieťach a automobilka spot následne stiahla z vysielania.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Námorník prežil po páde z lode 14 hodín v Tichom oceáne, zachránil ho kus morského odpadu
<< predchádzajúci článok
Vedci po roku zistili, ako dlho sa udrží koronavírus na oblečení a ktoré textílie sú najrizikovejšie

B. Springsteen dostal pokutu za konzumáciu alkoholu v národnom parku - diskusné fórum čitateľov