Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

25. februára 2020

Bašternák má na krku ďalšie obvinenie z daňovej trestnej činnosti, ide o komplex BonaparteVyšetrovateľ národnej kriminálnej agentúry obvinil štyri osoby v prípade daňovej trestnej činnosti pri stavbe Bonaparte. Ako informovala polícia ...Zdieľať
didi3 676x574 25.2.2020 (Webnoviny.sk) - Vyšetrovateľ národnej kriminálnej agentúry obvinil štyri osoby v prípade daňovej trestnej činnosti pri stavbe Bonaparte. Ako informovala polícia na sociálnej sieti, trestnej činnosti sa mali dopustiť uplatnením neoprávneného nároku na vrátenie nadmerného odpočtu DPH vo výške viac ako 900-tisíc eur.


Boli v ňom zahrnuté navýšené dodávateľské faktúry za stavebné materiály a práce na stavbe polyfunkčného domu. Ide o bývalých konateľov dvoch obchodných spoločností (Ladislav B., Ing. Stanislav P., JUDr. Ivan P., Ing. Peter H.). Obvinení sú zo zločinu neodvedenia dane a poistného, ako spolupáchatelia.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite semZdroj: Webnoviny.sk - Bašternák má na krku ďalšie obvinenie z daňovej trestnej činnosti, ide o komplex Bonaparte © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Lidl venoval onkologickému ústavu štyri infúzne pumpy
<< predchádzajúci článok
Audit politických strán – nebo, či peklo?

Bašternák má na krku ďalšie obvinenie z daňovej trestnej činnosti, ide o komplex Bonaparte - diskusné fórum čitateľov