Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

24. novembra 2022

Berte to s ľahkosťou, reagoval premiér Orbán na šál s Veľkým UhorskomFutbalový zápas je futbalový zápas, politika je politika, tieto dve veci sa nemiešajú. „Angličan hovorí, že ´take it easy´, berte to s ľahkosťou," povedal vo štvrtok maďarský premiérZdieľať
246a0401 676x451 24.11.2022 (Webnoviny.sk) - Futbalový zápas je futbalový zápas, politika je politika, tieto dve veci sa nemiešajú. „Angličan hovorí, že ´take it easy´, berte to s ľahkosťou," povedal vo štvrtok maďarský premiér Viktor Orbán na brífingu po summite predsedov vlád krajín Vyšehradskej štvorky (V4) v Košiciach.


Reagoval tým na svoju nedávnu fotografiu z futbalového štadióna, na ktorej má šál zobrazujúci mapu veľkého Uhorska. „Ráno sme sa zvítali a ja som mu daroval nový šál," povedal premiér Eduard Heger, pričom viac sa k tejto téme obaja premiéri vyjadrovať nechceli.

Heger daroval Viktorovi Orbánovi šál s nápisom Slovakia a slovenským štátnym znakom. „Všimol som si, že Viktor Orbán má starý šál, preto som mu dnes daroval nový," napísal Heger na sociálnej sieti a pridal spoločnú fotografiu s Orbánom a so šálom. Fotografiu zverejnil aj Orbán na svojom profile s komentárom „Maďarsko-slovensko - dvaja dobrí priatelia!"Zdroj: Webnoviny.sk - Berte to s ľahkosťou, reagoval premiér Orbán na šál s Veľkým Uhorskom © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Po dvoch rokoch čakania odlieta na svetovú súťaž do Japonska I. Vicemiss Slovensko 2020 Viktória Podmanická
<< predchádzajúci článok
365.bank sa pridala k ambasádorom diverzity