Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

27. januára 2023

Bezohľadný vodič unikal v Banskej Bystrici policajnej hliadke, na chodníku pritom zrazil troch ľudíHazardná jazda vodiča v Banskej Bystrici sa v piatok skončila dopravnou nehodou, pri ktorej zrazil na chodníku troch chodcov. Ako informovala banskobystrická krajská polícia na Facebooku, policajná ...Zdieľať
326761254_1860680160934963_1569321578589746302_n 676x451 27.1.2023 (Webnoviny.sk) - Hazardná jazda vodiča v Banskej Bystrici sa v piatok skončila dopravnou nehodou, pri ktorej zrazil na chodníku troch chodcov.


Ako informovala banskobystrická krajská polícia na Facebooku, policajná hliadka spozorovala na ceste I/66 vedúcej centrom Banskej Bystrice vodiča osobného auta, ktorého jazda ohrozovala ostatných účastníkov cestnej premávky.

Hliadka sa ho pokúšala zastaviť, no na výzvy polície nereagoval a dal sa na útek. Počas unikania porušil svojou jazdou viacero dopravných predpisov a nerešpektoval ani dopravné značenie.

„Následne s vozidlom havaroval. Po náraze s ďalším vozidlom zišiel mimo cestu, pričom zrazil aj po chodníku idúcich troch chodcov. Rozsah ich zranení zatiaľ ustálený nebol,“ informovala polícia.

Bližšie informácie poskytne neskôr. Nehoda sa stala krátko po 15:00 hodine v mestskej časti Sídlisko v Banskej Bystrici.


Zdroj: Webnoviny.sk - Bezohľadný vodič unikal v Banskej Bystrici policajnej hliadke, na chodníku pritom zrazil troch ľudí © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ruskí hackeri opäť zaútočili na webstránky súvisiace s prezidentskými voľbami v Česku, útoky vraj môžu pokračovať
<< predchádzajúci článok
Prokurátorská rada vyzýva špeciálnych prokurátorov, aby nezverejňovali časti dozorových spisov. Apeluje aj na politikov